Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Velká hrozba pro Republiku

Reklama
Autor: Captain Rex
Přidáno:8. Listopad 2012 - 18:21
Přihlásit se k odběru

Když Anakin,Ahsoka a Rex hledali Griveusovu flotilu v hvězdné soustavě Ongelus narazili na separatystyckého generála Amsterdama, který testoval novou zbraň CIS takzvané Rudé Oko, byla to kopie lodi třídy Malevolence akorát její zbraňové "oko" nevystřelovalo elektronický paprsek nýbrž laserový, tato zbraň by mohla pomoci separatystům vyhrát tuto válku, kterou prohrávají.


Ihned se strhla bitva,kterou jen tak někdo nezapomene.Anakin,Ahsoka a Eskadra Stínů ihned vyletěli poškodit Rudé Oko tak jako Malevolence, bohužel bez účinku tato loď byla na toto připravena a tak ji museli zničit jinak, ale jak na toto museli přijít, ale toto bude trvat moc dlouho a tak Anakin říká Ahsoce "Ahsoco musíme té lodi zničit hyperpohon abysme mohli vymyslet jak ji poškodit. Eskadro Stínů slyšeli jste tak proveďte rozkaz" a všichni "Rozkaz"


Zničili hyperpohon, vrátili se na loď a ztratili se z dohledu federatyvních lodí, které nemohou opustit Rudé Oko.Začali vymýšlet nejvhodnější strategii jak zničit Rudé Oko pak Rex (jako obvykle) přišel s nápadem "Generále a co udělat to samé jako jste udělal s Malevolence, navedeme tu loď na nějakou hvězdu zapneme hyperpohon a máme po starostech" "na něco jsi zapomněl Rexi" řekla Ahsoka "vždiť jsme hyperpohon zničili" "To je další část mého ehm... našeho plánu, hyperpohon opravíme" "Cože" vykřikla Ahsoka "To je nemožné" "Ale je, tad Emers opraví hyperpohon jakékoliv lodi za deset minut nikoho jiného nenajdete" "Dobrá, ale jak se tam dostaneme" řekl Anakin "Tohle už jste taky zažil generále" "Vyskočíme z haperprostoru jak nejblíž to jde" "Dobrá, Admirále Yularene řekněte mužům aď se připraví a připravte mi loď pro dvacet lidí" "Rozkaz Generále"


Všichni se připravili a šlo se do boje.Vše vycházelo, Republiková flotila osmi křižníků zaměstnala tu separatystskou a Anakin mohl přiletět k Rudému Oku, naštěstí přistání proběhlo bez problémů.

Bohužel průlez, kterým měli prolézt byl zablokovaný a tak museli k druhému průlezu, který měli jako plán B, to se povedlo byly uvnitř

a tak mohli pokračovat.


Rex,Ahsoka,pět mužů a Emers běželi k hyperpohonu, aby ho zprovoznili, zato Anakin ostatní běželi na můstek kde mají zadat souřadnice na nejbližší hvězdu, toto však

Amsterdam čekal a na Anakina poslal dvacet droideků a commando droidy a tady se dostáváme k Anakinovu zranění jeden z droideků střelil Anakina do ramene a nohy, proto ho jeden z klonů vzal na ramena a i s ostatními se stáhl.Ahsoka a Rex na tom byli stejně ,stejný počet droidů, ale oni měli věčí ztráty klonů ztratili všechny klony kromně Emerse a tak se také raději stáhli a všichni

se setkali u průlezu do lodi, jen tak tak stihli všichni vlézt do lodi a odletět.


Na křižník se dostali jak nejrychleji to šlo.Ihned jakmile dosedli na povrch lodi skočili všechny křižníky do hyperprostoru, protože ztratili tři křižníky a čtyři byly tak požkozeny že skoro neskočili do hyperprostoru.Setkali na smluveném místě kde si republiková fregata vyzvedla zraněné včetně Anakina.


Od té doby se Rudé Oko neukázalo, ale Republika byla stále ve střehu aby mohla co nejdříve zničit tuto hrozbu.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů