Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Velká hrozba pro Republiku

Reklama
Autor: Captain Rex
Přidáno:8. Listopad 2012 - 18:21
Přihlásit se k odběru

Když Anakin,Ahsoka a Rex hledali Griveusovu flotilu v hvězdné soustavě Ongelus narazili na separatystyckého generála Amsterdama, který testoval novou zbraň CIS takzvané Rudé Oko, byla to kopie lodi třídy Malevolence akorát její zbraňové "oko" nevystřelovalo elektronický paprsek nýbrž laserový, tato zbraň by mohla pomoci separatystům vyhrát tuto válku, kterou prohrávají.


Ihned se strhla bitva,kterou jen tak někdo nezapomene.Anakin,Ahsoka a Eskadra Stínů ihned vyletěli poškodit Rudé Oko tak jako Malevolence, bohužel bez účinku tato loď byla na toto připravena a tak ji museli zničit jinak, ale jak na toto museli přijít, ale toto bude trvat moc dlouho a tak Anakin říká Ahsoce "Ahsoco musíme té lodi zničit hyperpohon abysme mohli vymyslet jak ji poškodit. Eskadro Stínů slyšeli jste tak proveďte rozkaz" a všichni "Rozkaz"


Zničili hyperpohon, vrátili se na loď a ztratili se z dohledu federatyvních lodí, které nemohou opustit Rudé Oko.Začali vymýšlet nejvhodnější strategii jak zničit Rudé Oko pak Rex (jako obvykle) přišel s nápadem "Generále a co udělat to samé jako jste udělal s Malevolence, navedeme tu loď na nějakou hvězdu zapneme hyperpohon a máme po starostech" "na něco jsi zapomněl Rexi" řekla Ahsoka "vždiť jsme hyperpohon zničili" "To je další část mého ehm... našeho plánu, hyperpohon opravíme" "Cože" vykřikla Ahsoka "To je nemožné" "Ale je, tad Emers opraví hyperpohon jakékoliv lodi za deset minut nikoho jiného nenajdete" "Dobrá, ale jak se tam dostaneme" řekl Anakin "Tohle už jste taky zažil generále" "Vyskočíme z haperprostoru jak nejblíž to jde" "Dobrá, Admirále Yularene řekněte mužům aď se připraví a připravte mi loď pro dvacet lidí" "Rozkaz Generále"


Všichni se připravili a šlo se do boje.Vše vycházelo, Republiková flotila osmi křižníků zaměstnala tu separatystskou a Anakin mohl přiletět k Rudému Oku, naštěstí přistání proběhlo bez problémů.

Bohužel průlez, kterým měli prolézt byl zablokovaný a tak museli k druhému průlezu, který měli jako plán B, to se povedlo byly uvnitř

a tak mohli pokračovat.


Rex,Ahsoka,pět mužů a Emers běželi k hyperpohonu, aby ho zprovoznili, zato Anakin ostatní běželi na můstek kde mají zadat souřadnice na nejbližší hvězdu, toto však

Amsterdam čekal a na Anakina poslal dvacet droideků a commando droidy a tady se dostáváme k Anakinovu zranění jeden z droideků střelil Anakina do ramene a nohy, proto ho jeden z klonů vzal na ramena a i s ostatními se stáhl.Ahsoka a Rex na tom byli stejně ,stejný počet droidů, ale oni měli věčí ztráty klonů ztratili všechny klony kromně Emerse a tak se také raději stáhli a všichni

se setkali u průlezu do lodi, jen tak tak stihli všichni vlézt do lodi a odletět.


Na křižník se dostali jak nejrychleji to šlo.Ihned jakmile dosedli na povrch lodi skočili všechny křižníky do hyperprostoru, protože ztratili tři křižníky a čtyři byly tak požkozeny že skoro neskočili do hyperprostoru.Setkali na smluveném místě kde si republiková fregata vyzvedla zraněné včetně Anakina.


Od té doby se Rudé Oko neukázalo, ale Republika byla stále ve střehu aby mohla co nejdříve zničit tuto hrozbu.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů