Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

G-Team

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Clonetrooper Neyo
24-25
1. Červenec 2014 - 20:27
No, místama celkem chaotické a stylistika nic moc, ale příběh zajmavej. Gramatiku zmiňovat nebudu, jelikož nemám právo v tomhle ohledu soudit a stejnak tam nic nevidím. Ale jedno slovo mě tam nějak moc nepasuje, a to "Helikoptéra" No nvm no, ale SW a Vrtulník...
Jinak pěkné, pěkné... Dávám 7! bodů...

Glory to the emperor!

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Ka-Ka-Ka-Kawaii
24-25
1. Červenec 2014 - 20:44
Díky, chaotická a ne-stylová jsem celá já :)

"Jablečný džus je dobrý k snídani. Víc než nějaký Actimel či co..."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
28-29
Viq [Redaktor]
2. Červenec 2014 - 20:38
Převládá ve mně takový WTF pocit, který mi říká, že tohle není to pravé. Je to však první povídka a věci mohou jít jen už k lepšímu! :)

Trošku nešťastně je zvolen příběh, který je navíc dosti nepřehledný. Trošku zpomalit, rozsekat to do více částí, popsat jednotlivé postavy, co se kde skutečně děje a proč... Spousta věcí, která by tomu pomohla.

Konec se mi zdá velmi ofenzivní - napsat „Hlavně piště negativní komentáře, zdar...“ je něco jako „trhněte si nohou a vaše komentáře mě nezajímají“. To by tam nemělo být.

Největší problém však vidím ve formátování povídky. Když jsem jí otevřel a viděl jsem dlouhé odstavce se spoustou textu, tak jsem si říkal, že tohle zas bude něco, že to nebude stát za moc. Což je špatně. Kdyby ta povídka byla dobrá, už jen můj předpoklad o tom, že dobrá není, by mi nedovolil povídku hodnotit objektivně. Stačilo by povídku rozsekat do odstavců, děje na různých místech oddělit prázdným řádkem... Hned by to na mě tvořilo lepší dojem.

Povídku bohužel budu muset hodnotit jako špatnou. Nechci tě odradit od psaní, to rozhodně ne, byla by to škoda, ale v hodnocení chci být vždy objektivní a hodnotit bez ohledu na to, zda je povídka od autora první či pátá. Pokud by ses přes mou kritiku rozhodla psát další povídku (což je nejlepší způsob, jak ukázat těm co kritizují, že dokážeš napsat lepší povídku ;) ), tak bych ti doporučil zapracovat hlavně na stylistické úpravě, tedy odstavcích a podobných legráckách. Je zbytečné řešit vše najednou, ale pokud příště uvidím povídku, která hezky vypadá, tak z ní budu mít hned lepší pocit a budu hodnotit lépe.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Pětka
23-24
Pětka [Redaktor]
13. Červenec 2014 - 12:14
A máme tu zbrusu nový, negativní komentář! :D

Tak, zase vynechám to, co zmínili jiní a jdu na chyby:

1) Přímá řeč (např. "Hustlere, víš co máš dělat." pokřikla jsem na člena týmu Bangeeho Hustlera. - místo tečky čárka, jinak fajn. A ještě taková rada: pro spodní uvozovky používej Alt+0132 a pro horní můžeš Alt+0148)

2) Podmět a přísudek (např. Ještě než se za mnou zavřeli dveře.)

3) Čárky v souvětí (např. Námezdný lovec vystřelil, pak jsem viděla(,) jak někdo padnul k zemi.)

4) Před otazníky a vykřičníky se nepíše mezera

5) Dookuovo chování - hrabě se vždy choval s určitou grácií, neničil vlastní droidy a nepoužíval slova jako „šílené”

6) Vrtulník - pro příště vznášedlo/speeder/dělový člun/stíhačku/vesmírnou loď

7) Ještě jsem neviděla rozbitý plakát... možná tak roztrhlý :D

Tak... co tak říct? Bylo to velmi uspěchané a krátké. Ani nevím, jak vypravěčka vypadá. Snad to příště napravíš ;) Dám ti 7* ;)

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+2
-1