Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Agent

Reklama
Autor: KingFerry
Přidáno:24. Březen 2014 - 19:00
Přihlásit se k odběru

Všechno musí někde začít a proto tato povídka bude kratší, ale další díly už budou delší. Hezké počtení. :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Šest let před bitvou o Geonosis, Coruscant, čtvrť Meanbroke, Hospoda u Jednonohého Twi’leka
Jmenuji se Law-Al Sakk. Na člověka dosti divné jméno. Pocházím z Kuatu. Můj otec pracoval jako strojník v Kuat Yards. Matka zemřela, když mi bylo 8. Srazil ji opilec ve speederem a zlomil jí vaz na třikrát. Teď je mi čerstvě 16 a už můžu podle pravidel nastoupit na brigádu do Kuat Yards. Plat tu byl sice mizerný, ale aspoň něco. Ale jakoby mi Síla nechtěla dopřát alespoň trochu toho lepšího života. Po 2 měsících v práci k nám vtrhla Kuatská bezpečnost a odvedla mě z důvodu krádeže drahého strojního materiálu z práce.

O 2 roky později, 26 PřBY
Z mého 6letého trestu jsem byl za vyjímečné chování puštěn o 4 roky dříve, ale s podmínkou vstupu na 3 roky do Kuatské bezpečnosti, ale pouze jako kadet-nováček.
Během mé 3leté služby zemřel v pouho pouhých 51 letech můj otec. Jelikož jsem neměl už žádnou jinou rodinu tak jsem u Kuat. B. zůstal.

22 PřBY, Kuat, jižní polokoule, Stanice Kuat. B. ve městě Browscrif
Nyní už jako poručík povýšený za záchranu velitele jednotky jsem byl nasazen do města 100km vzdáleného od mého rodiště. Pracoval jsem v jedné jediné stanici v tomto městě společně s dalšími třemi bezpečáky. Byl to Sullustan Boam-Hours v hodnosti desátníka, Zabrak Louan Smalshaak taktéž desátník a nakonec člověk Alex Guinardo jako náš velitel, major. Major Guinardo byl asi 60letý nyní už šedovlasý přísný muž, který chtěl všechno splnit do puntíku.

Zhruba týden před bitvou o Geonosis se ve městě a jeho okolí začaly objevovat mrtvoly se znakem jakéhosi gangu vypáleným na čele. Každý den jsme našli novou, ale mezi oběťmi nebyla žádná souvislost. Místa odhození mrtvoly byla taktéž náhodná.
Po dalších dvou mrtvolách pro tentokrát v jeden jsem šel domů do svého bytu. Bylo asi tak 2330 večer (23:30, půl hodina po jedenácté v noci), už jsem odemykal dveře, když jsem dostal ránu a vše zčernalo…

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
3 hlasy
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů