Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Agent

Reklama
Autor: KingFerry
Přidáno:24. Březen 2014 - 19:00
Přihlásit se k odběru

Všechno musí někde začít a proto tato povídka bude kratší, ale další díly už budou delší. Hezké počtení. :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Šest let před bitvou o Geonosis, Coruscant, čtvrť Meanbroke, Hospoda u Jednonohého Twi’leka
Jmenuji se Law-Al Sakk. Na člověka dosti divné jméno. Pocházím z Kuatu. Můj otec pracoval jako strojník v Kuat Yards. Matka zemřela, když mi bylo 8. Srazil ji opilec ve speederem a zlomil jí vaz na třikrát. Teď je mi čerstvě 16 a už můžu podle pravidel nastoupit na brigádu do Kuat Yards. Plat tu byl sice mizerný, ale aspoň něco. Ale jakoby mi Síla nechtěla dopřát alespoň trochu toho lepšího života. Po 2 měsících v práci k nám vtrhla Kuatská bezpečnost a odvedla mě z důvodu krádeže drahého strojního materiálu z práce.

O 2 roky později, 26 PřBY
Z mého 6letého trestu jsem byl za vyjímečné chování puštěn o 4 roky dříve, ale s podmínkou vstupu na 3 roky do Kuatské bezpečnosti, ale pouze jako kadet-nováček.
Během mé 3leté služby zemřel v pouho pouhých 51 letech můj otec. Jelikož jsem neměl už žádnou jinou rodinu tak jsem u Kuat. B. zůstal.

22 PřBY, Kuat, jižní polokoule, Stanice Kuat. B. ve městě Browscrif
Nyní už jako poručík povýšený za záchranu velitele jednotky jsem byl nasazen do města 100km vzdáleného od mého rodiště. Pracoval jsem v jedné jediné stanici v tomto městě společně s dalšími třemi bezpečáky. Byl to Sullustan Boam-Hours v hodnosti desátníka, Zabrak Louan Smalshaak taktéž desátník a nakonec člověk Alex Guinardo jako náš velitel, major. Major Guinardo byl asi 60letý nyní už šedovlasý přísný muž, který chtěl všechno splnit do puntíku.

Zhruba týden před bitvou o Geonosis se ve městě a jeho okolí začaly objevovat mrtvoly se znakem jakéhosi gangu vypáleným na čele. Každý den jsme našli novou, ale mezi oběťmi nebyla žádná souvislost. Místa odhození mrtvoly byla taktéž náhodná.
Po dalších dvou mrtvolách pro tentokrát v jeden jsem šel domů do svého bytu. Bylo asi tak 2330 večer (23:30, půl hodina po jedenácté v noci), už jsem odemykal dveře, když jsem dostal ránu a vše zčernalo…

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
3 hlasy
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů