Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »

V osidlech války I

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Pětka
20-21
Pětka [Redaktor]
22. Březen 2014 - 15:06
Pěkná povídka... :) Jen ti hned k začátku z věty uteklo sloveso „jsi.” Také si občas zaměňoval písmenka, ale jen ve velmi malém (tak malém, že to možná ani nestojí za zmínku) měřítku. Povídka mě přímo vtáhla do děje a moc se mi líbila... 10* ;)

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
21-22
22. Březen 2014 - 15:35
Páni... Toto jsem nečekal... Moc děkuji za hodnocení a jsem rád, že se ti povídka líbila...
Když nad tím tak uvažuji, tak vrátit se ke Kotiinu byl asi dobrý nápad :D Protože jsem ho použil (s tímto) ve dvou povídkách a obě od tebe dostaly plný počet :D Každopádně ti ještě jednou moc děkuji a mohu slíbit, že z toho chci udělat poměrně rozsáhlou sérii :)

<p>"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."</p>

+1
+2
-1