Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

V osidlech války I

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Pětka
20-21
Pětka [Redaktor]
22. Březen 2014 - 15:06
Pěkná povídka... :) Jen ti hned k začátku z věty uteklo sloveso „jsi.” Také si občas zaměňoval písmenka, ale jen ve velmi malém (tak malém, že to možná ani nestojí za zmínku) měřítku. Povídka mě přímo vtáhla do děje a moc se mi líbila... 10* ;)

„Optimistu, těšícího se na vše dobré, čeká pravděpodobně zklamání. Pesimista, počítající s tím nejhorším, může očekávat spíše příjemné překvapení.” - Pětka (24.7.2015)

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Wedge Antilles
21-22
22. Březen 2014 - 15:35
Páni... Toto jsem nečekal... Moc děkuji za hodnocení a jsem rád, že se ti povídka líbila...
Když nad tím tak uvažuji, tak vrátit se ke Kotiinu byl asi dobrý nápad :D Protože jsem ho použil (s tímto) ve dvou povídkách a obě od tebe dostaly plný počet :D Každopádně ti ještě jednou moc děkuji a mohu slíbit, že z toho chci udělat poměrně rozsáhlou sérii :)

"I remember the days before Yavin when we were all young, armored with the invincibility of youth and fired by the belief that the Emperor's evil Empire could not win. It didn't, but the cost was more horrible than any of us could have imagined."

+1
+2
-1