Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Ztracení Bratři - část 1.

Reklama
Autor: PepoDepo97
Přidáno:2. Únor 2013 - 12:27
Přihlásit se k odběru

Místo: Yavin 4 , oblast neznámá
období:republiková válka se separatisty

20 minut do výsadku útočné jednotky na Yavin.Připravit jednotky k vylodění,křikl jeden z velitelů do vysílačky.
Po té co se dělové čluny vznesou v doprovodu stíhaček arc se vojáci s dělových člunech připravují na boj s droidy.V jednom člunu se připravuje speciální jednotka čítající devět ARC vojáků a jejich velitele. ,,Už se nemůžu dočkat , až ty plechovky poznájí hněv mýho rotačáku.´´ ,,Neboj se drtiči všichni budeme mít příležitost pomstít naše bratry.´´Praví Jasker, velitel této jednotky přezdívané D17.
Jasker má pravdu, praví Dro a zasune do své odstřelovací půšky zásobník.

Asi po několika minutách ticha se začala celá loď otřásat. ,,Jsme pod palbou , dlouho to řízení neudržím,proto se musím hned po výsadku musím vzdálit,takže podporu ze vzduchu nečekejte ,promiňte hoši.´´ozve se pilot v komunikátoru. ,,Nevadí.´´ozve se Jasker.´´ My si nějak porádíme.´´


Vojáci vyskočili a hned zalehli na zem.Po pár vteřinách vyběhli se zbytkem mužů co se vylodili. Viděli jak kolem nich klesají těla mrtvých vojáků a i přesto utíkali dál,protože věděli,že když zastaví a budou jim chtít pomoci potká je to samé. Když, doběhli do zákopu několik málo vteřin stříleli po blížících se droidech,když v tom spadl mezi klony do zákopu granát. Někdo vykřikl: ,,Utíkejte.´´ A skočil na granát, v tom zmatku nešlo vidět co se stalo,ale po hlasitém výbuchu zbyla na místě akce jen ohořelá černá helma.
Jeden neznámý voják pronesl: ,,Chudák Jiskra říkal ,že po tomhle budeme snad mít oddych, a on ho má na pořád.´´

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
4 hlasy
3 hvězdy
4 hlasy
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
0 hlasů