Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Domino Squad: Zrod

Reklama
Autor: Wrait
Přidáno:27. Leden 2013 - 17:45
Přihlásit se k odběru

Toto je úvodní část, proto se nezdá být povídka kdovíjak dlouhá. (pozn. autora)


„Pane?“ Kaminoan v zeleně lemovaném rouchu přijal několik filmsových papíru popsaných od shora dolu od vědce klonového centra. Místnost určená k uskladnění strážných letounů KE-8 nebyla zrovna místem, kde by se vědci a klonovači často setkávali.

„Jsme dlouholetí spolupracovníci, Ko Sai. Doufám, že vše chápete.“ Žena očividně nebyla nadšena.

„Orune, jistě že s vámi spolupracuji dobrovolně, ale předseda Su by to měl vědět.“ Orun Wa se zhluboka zahleděl do očí své spolupachatelky.

„Je to tajný projekt. Tyto kopie záznamů to dokazují, není pochyb, že ty klony se vyvíjí naprosto bez potíží, výkony jsou nad potřebnou hranicí a jejich zrychlený růst…“ Zamyslel se s očima v listech.

„Ano, pane. Je to tak…“ Orun Wa se nepatrně usmál a jeho mramorové oči běhaly po řádkách.

„Nastává období, kdy není jejich růst zpomalen o tisíciny, ale o setiny. Za několik měsíců už to bude znatelný rozdíl v hodnotách desetin a na konci desátého roku růstu budou o dva roky mladší než ostatní klony…“ Orun ji zastavil a schoval papír pod roucho.

„Nakonec jejich růst bude plynulý a nezrychlený. Ko Sai, potřebuji už jen jedno. Jejich monitorování. Až se to projeví, okamžitě se s tím vypořádáme a Lama Su se nic nedozví.“

V nastalém tichu bylo slyšet hučení letounů připravených na zásah na bojovém poli a energetických článků.


***


„Vítejte.“

Předsteda Lama Su si užíval hlas dveří do jeho kanceláře. Nikdy se nemusel bát nezvaných hostů. Ani když tak tvrdě přemýšlel jako teď.

„Předsedo, Ko Sai poslala nové informace.“ Předseda seděl za svým stolem. Od začátku klonování jistého Jango Fetta, trávil většinu času ve vědeckých částech města. Málokdy byl k nalezení právě zde.

„Něco nového?“

„Poslala nám předběžnou zprávu o vzorcích chování,“ Taun We odevzdala datakartu, kterou Su okamžitě vložil do dekodéru. Na obrazovce se mu objevilo osm diagramů. „Ještě nevíme jak přesně, ale každý z nich bude velice odlišný i bez intervence instruktorů.“

Ani Taun We, ani Lama Su nebyli povoláním vědci. Proto se ani dále nezabývali diagramy a vzorci na obrazovce.

„Dobře, nechte ten projekt běžet. Chci vidět výsledek…“ Předseda se znovu zamyslel a pohlédl ven z okna.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
3 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
3 hlasy
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
3 hlasy
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas