Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Red Lion-Xirnodis

Reklama
Autor: dugar
Přidáno:26. Leden 2013 - 21:47
Přihlásit se k odběru

Jednoho dne během klonových válek....

Tajná klonová jednotka jménem Red Lion dostala informace že na planetě Xirnodis si začali budovat základnu separatisté. Úkolem mise je zmapování terénu a zjištění počtu droidích jednotek pro pozdější útok. Jejich loď přistála za kopcem zhruba kilometr od základny. Planeta byla jako jedna obří džungle. Akorát vše bylo zhruba třikrát větší než normálně.

Mé číslo je CC-4893-21 ale přátelé mi říkají Breeze (anlicky: vánek) . To proto že jsem z celého oddílu nejtišší , tohle bude má čtvrtá mise.
Při stvoření našeho oddílu nás bylo 7, při poslední misi jsme přisli o tři chlapy. Republika je válkou hodně vytížená takže nám nedodala nový členy. Hned jak jsme přistáli nasadil jsem si helmu a vzal svoji zbraň, byla to zbraň menší velikosti ale s poměrně velkým dostřelem. V našem oddílu byl jeden sniper-Čočka, Zubák s mini kulometem a kapitán týmu Styr který měl stejnou zbraň jako já. Když sem vylezl z naší lodi uslyšel jsem Zubáka jak nadává „To si snad ze mě děláte srandu?! Tak veký stromy jsem ještě neviděl, doufám že tady nebudou aj obří zvířata“ Styr se na něj podíval a ukázal rukou ať je sticha a dal příkaz aby jsme ho následovali. Když jsme vyšplhali na kopec a našli si úkryt byla už noc. Měli jsme štěstí že tato planeta má jen jeden měsíc a ten je od ní zatraceně daleko takže v noci je tu absolutní tma. Zapnuli jsme si noční vidění zabudované v helmách a začali mapovat terén a počítat jednotky. Základna se skládala z tří budov- největší byla hlavní budova,vedle ní stála podlouhlá budova v které byla munice a energický nabíječ droidů, v třetí budově byly čtyři kanóny, každý do jednoho ze světových směrů. Za hlavní budovou byly zaparkovány vznášedla plná droidů. Když jsme vše zjistili začalo se akorát rozednívat, už jsme byli na odchodu když z křoví za námi vylezlo osm normálních droidů, říkal jsem jim banáni podle jejich zaoblené hlavy. Ihned po nás začali střílet. Čočka to koupil jako první do ramene, když chtěl uskočit druhé střele uklozla mu noha a spadl z kopce a to se mu stalo osudným. Když už zbývali jen čtyři drodi jeden z nich se dal na útěk, nemohli jsme nic udělat protože jej kryli zbylí tři droidi. Hned jak jsme to skončili s těma rachotinama vydali jsme se k lodi, stál u ní droid který utekl. Hned to dostal do své banánovité hlavy od kapitána. Honem jsme začali nastupovat do lodi. Nastupoval jsem do lodě jako poslední, když už jsem byl skoro uvnitř všiml jsme si červeného světélka u konce lodi-byla to bomba! Rychle jsem zakřičel „Rychle pryč!Ten parchant plechovej nám dal na loď bombu!“. Rychle jsem se rozběhl od loďi a za mnou běželi další, měl jsme před nimi velký náskok když jsem uslyšel ohromnou ránu, musel to dát hned vedle palivové nádrže protože jsem i kousek odletěl. Otočil jsem se za sebe abych zjistil jak jsou na tom ostatní. Zubák byl propíchlej skrz na skrz kusem lodi a kapitán ležel pod kusem křídla bez známek života. Náhle jsem uviděl jak z křoví vybíhají droidi. Popadl jsem zbraň a začal utíkat, šel jsem v kuse asi dva dny v kuse s minimem přestávek když jsem v dálce uviděl světlo.

Poznámka autora : Toto je má první povídka z toho důvodu ji dělám kratší, chtěl bych vás poprosit pokud by jste mohli do komentářů napsat svůj názor jestli mám v tom pokračovat a co je potřeba zlepšit. Děkuji :)

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
3 hlasy
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů