Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Hunter


Obrázek uživatele Hunter
Uživatel:
ID číslo:
Jméno:
Příjmení:
Hunter
2337
neuvedeno
neuvedeno

E-mail: není veřejný
Pohlaví: Žena
Rok narození: 1997 (je jí 25 nebo 26 let)
Další informace: Čtenářka fantasy, zatvrzelý fanoušek a závislák na Hrách o trůny. Star Wars sérii jsem zhlédla a usoudila, že tohle opravdu není pro mě. Na zdejším webu se vyskytuju za účelem komentování spisovatelných počinů uživatelky Sabaqueen, kterou mám tu čest znát i v reálném světě (byla jsem násilím donucena ;D)... A pokud vás má maličkost přece jen zaujala, dovolím si menší reklamu: http://the-hunter.blog.cz/
Uživatelův podpis: "Strach seká hlouběji než meče." (Arya Stark, Hra o trůny)
Na webu je již: 9 let 11 měsíců