Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Kelborn Zazz-Tatooine 1. část

Reklama
Autor: Darth Mirek
Přidáno:23. Listopad 2012 - 20:20
Přihlásit se k odběru

Kelborn Zazz toť jméno nájemného lovce,čestného Mandaloriana a muže který se nikdy nezpronevěřil svým zásadám.Narodil se několik let před Mandaloriánkými válkami které ukončil Darth Revan.Jeho matka byla Corellianka a nemohla pochopit mandalorianský smysl pro čest kterou měl on a jeho otec hluboce zakořeněný v srdci.Jeho otec byl zabit republikovými vojáky když mu bylo 15 let, z jeho mrtvoly si vzal 16-ti centimetrový, trojbřitý nůž který sebou vždy bral do boje a jeho čepelí zemřelo nespočet lidí.

Nyní už 36-letý muž pracující jako najemný lovec pro hutty a slavnou organizaci Exchange byl zkušený bojovník,přesný střelec a muž cti sídlící na Tatooine.Krátkou chvíli byla na jeho hlavu vypsaná odměna protože on a jeho parťák povraždili všechny v jednom huttském paláci a zničili ho.To se ale ztratilo když se tajně dostal do jejich záznamů a vymazal ji.Někdy taky když zabil nějakého rancora nebo kraytského draka letěl svou lodí Revenge na Taris aby tamnějšímu představiteli Exchange Davik Kangovi předal některé tyhle zajímavosti.V této doběpřebívá na Tatooinu.

Jednou takhle sedí po tmě ve svém domku někde na kraji Anchorheadu a prohlíží si nůž po svém otci když za jeho zády na stolku kde měl malý vysoce výkonný holoprojektor, objevila postava jeho též mandalorianského parťáka Corrana Kama:
"Kelborne máme další kšeft pro Kanga.,,
Kelborn zbystřil, stoupl si a otočil se."Co máme udělat?,,
"Zabít několik di´kutů od Czerky.,,
Od Czerky?heh to se moc často nestává, pomyslel si Kelborn."Kolik přesně?,,
"Okolo padesáti.,,
"Padesáti???,,Zeptal se podiveně.Kelborn nebyl žádný zbabělec ale i tak padesát lidí.
"No dobře, jdu do toho s tebou ale proč je máme oddělat?,,
"Pokoušejí se zabít kraytského draka.Zkoušeli to dělama,granátama dokonce i jenom karabinama.Tihle di´kuti předem nevěděli do čeho jdou.,,Zachechtal se Corran.
"Chachachacha jo to jo.,,Zásmál se Kelborn."A co máme udělat pak?,,
"Potom ho zabít.,,
"Cože to jako toho krayta?,,-"Ano.,,Zněla odpověď.
"Uch no tak dobře, kde se sejdeme?,,Zdráhavě odpověděl.
"V kantýně, zítra ráno, jako vždy.,,
"Dobře budu tam.,,
************************************************************************************

Druhý den ráno na sebe hodil drahou tuniku z banthské kůže u pasu měl jako obyčejně schovanou verpku spolu s nožem a vyrazil.V Anchorheadu bylo poměrně málo lidí takže si to rázoval, přes několik uliček rovnou ke kantýně.Přestřelky tu byly v kantýně skoro denně, někdy v ní někdy před, tohle byl jeden z případů kdy se odehrála před.Byl asi pět metrů ode dveří když naráz mu zastoupily cestu čtyři humanoidi.Byli to dva lidi a dva tw´ileci.Jeden tw´ilek vystoupil před ostatní."Máš něco co chceme my.,,Řekl v basicu.
"Vážně, a to je co?,,Zeptal se v klidu Kelborn.
"Tvoje hlava!,,Zakřičel tw´ilek tasící blaster a naráz to začalo.
Kelbornovi léta cvičené reflexy zareagovali jak nejlépe uměly.Kelborn okamžitě vytáhl nůž i verpku zároveň.Dýku okamžitě vrhl po tw´ilekovi který před chvílí mluvil s úspěšným výsledkem.Nůž probodl tw´ilekovo srdce a ten sebou okamžitě třískl o pískem pokrývanou zem.Poté se ozvala jeho verpka která udělala do jednoho muže hned čtyři díry.Další tw´ilekuž měl v ruce blaster a začal po Kelbornovi střílet.Kelborn ucítil intenzivní, zžíravé horko na noze přes kterou se hned zkácel.To bylo jedině dobře protože hned nad ním se prohnal proud laserových střel.Následně se dopotácel za nedaleké bedny kde na chvíli počkal.Následoval zvuk čtyř výstřelů z blasteru.Podíval se přes bedny co to je a uviděl čtyři mrtvoly a za nimi muže v pískově žlutou mandalorianskou zbrojí a ještě čoudícím blasterem.Usmál se a s námahou si stoupl:"Díky Corrane.....,,
************************************************************************************

V kantýně Corran Kam ve své zbroji popíjel exotický koktejl když najednou uslyšel několik výstřelů.Vytasil svůj mandalorianský blaster a šel ven.Zde uviděl dvě mrtvoly a dvě živoly jak střilejí do několika beden poblíž, odtam vyčuhovalo něco co vypadalo jako kus Kelbornovi tuniky z banthské kůže.Hned se dovtípil a do dvou humanoidů kteří stříleli po bednách vypálil do každého dvě rány.
Ti se zkáceli na zem a zpoza beden vykoukla hlava kterou hned poznal:"Díky Corrane.....,,
************************************************************************************

V kantýně po přestřelce vedli dva lidi jmény Kelborn Zazz a Corran Kam vážný rozhovor:"Tohle není legrace Corrane někdo po nás jde.... někdo mocný.,,
"Aha takže Czerka to asi nebude.,,Usmál se Corran.
"Neměli bychom zrušit misi?,,
"Ale prosím tě co by se mohlo stát?,,
"Bál jsem že tohle řekneš.,,Odpověděl ponuře Kelborn.
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*--*-*-*-*-*--*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

Děkuji že jste si tuto povídku přečetli, doufám že se vám líbila a snad vydržíte s těmito dvěma statečnými Mandaloriany do dalšího dílu.Pokud jste našli nějakou pravopisnou chybu tak se omlouvám.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů