Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Cesta klonů

Reklama
Autor: Daedalos
Přidáno:16. Listopad 2012 - 14:52
Přihlásit se k odběru

Commander Cody a Gnerelál Kenobi právě letěli ve výsadkovích směrem na Vanqor kde si drodi budovali základnu která by dokázala opravovat lodě a nebo je vylepšovat a nahrazovat posádku či vyrábět nové droidy a lodě. Ale Republika se zmýlila základna už byla plně funkční a nebyla rozestvěna jak si myslela republika.Výsadkové lodě čelili masivnímu útoku a flaky byli všude a Cody měl smůlu že letěl v uplně první lodi a ta dostala zásah a skončila 30-39 kilometrů od místa výsadku a byl tu další problém,přežil jen Cody a Boil,nakonec si vzali všechno vybevení od padlých a chtěli vyrazit."Tak Boile vyrazíme"řekl Cody kterej nedal naevo strach ani žádné citi,moc dobře věděl že když bude velet odhodlaný tak to bude pro oba lepší no jenže byl tu další problém"Pane mohl byste sem jít"řekl Boil docela nespokojeně,Cody přišel a řekl "co se děje Boile" a bil ukázal na mapu "Pane snad nepudeme přes ty obrovské hory, to nám bude trvat spoustu dní",A poté Cody ukázal na asi 55km okliku a řek"když tam nebudou drodi sme do zítřka u generála"a Boil odpověděl "snad zatím nezníčej tu základnu a všechny droidy"Cody se jen zasmál a pak vyrazili na 55ti kilometrovou cestu ale nebylo to nejlehčí tahli sebou 2x raketomety a zbraně 10 padlích vojáků a eště granáty.

Mezetím na druhé straně hor"Kde je sakra Cody budu ho potřebovat jestli se tu máme udržet"řekl příšerně naštvaný Obi-wan ale nikdo z vojáku neodpověděl a pak se najednou oběvil za Obi-wanem člen drodího komanda z mečem klony na něj chtěli střílet ale vtu chvíli už mu Obi-wan porbodl břicho a droid sjel uplně celej takže od břicha nahorou byl na dvě půlky.A ani kračející kolosy moc drodidm nedělali starosti.

Cody šli spolu z Bolilem po písečně kamené cestě v údolí když najednou na ně z obou stran začli střílet jenom zázrakem se stihli schovat "tak tu droidi přeci jenom sou"řekl naštvaně Cody"aspoň tady bude zábava pane" řekl rozesmátý Boil který pravě eliminoval 8 droida mezitím si Cody podával už třináctého "tak za A todle neni zábava a za B rychle sundej těch zblích 9 droidů"řekl eště víc naštvaný a nespokojený Cody.

O 9 zníčených drodů později "sakra já jich dostal jen třináct"řekl opravdu naštvaný Boil" Aspoň žes něco dostal a buď rád že žiješ,vždit jich bylo 30 a my sme jen dva" a Boil mu odpoví "no jo vám se to kecá dostal ste jich 17"a Cody odpověděl "ale je mi to jedno hlavně že oba žijem a všechno neni soutěž" na což Boil odpověděl"myslíte vy" ale potichu".No jo ale to neznamená že se musíš nechat zabít jen proto abys dostal víc plecháčů než někdo vedle tebe".

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas