Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Námezdní Lovci 13/ Rozkaz 66

Reklama
Autor: Aurra Sing
Přidáno:9. Listopad 2012 - 13:15
Přihlásit se k odběru

------------Konec Námezdných Lovců-------------

" Světelné meče nepohlídá ani Dengar který tu není protože ho zatkli jediové. " řekl Dooku po soutěži. " Snažíte se nám vysvětlit, že mise kterou jste nám zadal byla na nic ? " zeptal se Cad Bane. Dooku mávnul rukou a řekl: " Toto byl váš poslední úkol. Darth Sidious je připraven vyhlásit rozkaz 66. Ať se vám daří. "

---------Rozkaz 66-----------------

Na Mygeetu kde se konala bitva byl nyní Ki-Adi Mundi. Ki-Adi a jeho klony bojovali zrovna proti droidům. Ki-Adi Mundi kráčel dál po mostě a křičel na klony: " Za mnou ! "

Mistr Jedi ale netušil že byl vyhlášen rozkaz 66.

Viděl klony střílet, pár střel dokonce mečem odrazil, ale nebyl dost silný aby se ubránil. Světelný meč mu vypadl z ruky a Ki-Adi Mundi padnul k zemi.

Na Felucii byla Barriss Offee která se světelným mečem byla v čele republikových tanků. Když se u klona který tank řídil objevil na holoprojektoru Darth Sidious a řekl: " Proveďte rozkaz 66 ! " tak klon střelil na Barriss. Mladá padawanka Barriss Offee už byla mrtvá. Na Felucii byla taky Aayla Secura. Aayla Secura šla vpřed a její klony za ní. Aayla Secura se zrovna dívala na Felucijského ptáka, ale netušila že byla zrazena. Velitel Bly střelil do Aayly Secury. Aayla padla k zemi, ale klony střílely stále. Plo-Koon na planetě Cato Neimodia letěl ve své stíhačce. Za ním letěl Captain Jag. Na holoprojektoru před ním se opět objevil Darth Sidious: " Proveďte rozkaz 66 ! "

Captain Jag odpověděl: " Jak si přejete, můj pane. " Jag střelil do jediské stíhačky mistra Plo-Koona. Plo-Koon se nejdřív bránil rukama, ale pak jeho stíhačka narazila do domu a vybuchla. Stass Allie letěla na speederu na planetě Saleucami. Klon zabrzdil a nechal Stass Allie letět dál, aby jí zastřelil. Stass Allie byla před dvěmi věžmi. Klon do ní střelil Stass Allie nejdřív naletěla na věž kde zemřela a pak speeder společně s ní spadl do vody.

Luminara Unduli byla na Kashyyku. Komandér Faie jí zastřelil. Zemřelo spousta jediů.

----------------------------------------------------------------

Myslím že na webu neexistovala povídka která by měla 13 dílů.

-----------------------------------------------

Vybral jsem si námezdné lovce protože jsou u mě na 1. místě

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
2 hlasy