Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Námezdní Lovci 13/ Rozkaz 66

Reklama
Autor: Aurra Sing
Přidáno:9. Listopad 2012 - 13:15
Přihlásit se k odběru

------------Konec Námezdných Lovců-------------

" Světelné meče nepohlídá ani Dengar který tu není protože ho zatkli jediové. " řekl Dooku po soutěži. " Snažíte se nám vysvětlit, že mise kterou jste nám zadal byla na nic ? " zeptal se Cad Bane. Dooku mávnul rukou a řekl: " Toto byl váš poslední úkol. Darth Sidious je připraven vyhlásit rozkaz 66. Ať se vám daří. "

---------Rozkaz 66-----------------

Na Mygeetu kde se konala bitva byl nyní Ki-Adi Mundi. Ki-Adi a jeho klony bojovali zrovna proti droidům. Ki-Adi Mundi kráčel dál po mostě a křičel na klony: " Za mnou ! "

Mistr Jedi ale netušil že byl vyhlášen rozkaz 66.

Viděl klony střílet, pár střel dokonce mečem odrazil, ale nebyl dost silný aby se ubránil. Světelný meč mu vypadl z ruky a Ki-Adi Mundi padnul k zemi.

Na Felucii byla Barriss Offee která se světelným mečem byla v čele republikových tanků. Když se u klona který tank řídil objevil na holoprojektoru Darth Sidious a řekl: " Proveďte rozkaz 66 ! " tak klon střelil na Barriss. Mladá padawanka Barriss Offee už byla mrtvá. Na Felucii byla taky Aayla Secura. Aayla Secura šla vpřed a její klony za ní. Aayla Secura se zrovna dívala na Felucijského ptáka, ale netušila že byla zrazena. Velitel Bly střelil do Aayly Secury. Aayla padla k zemi, ale klony střílely stále. Plo-Koon na planetě Cato Neimodia letěl ve své stíhačce. Za ním letěl Captain Jag. Na holoprojektoru před ním se opět objevil Darth Sidious: " Proveďte rozkaz 66 ! "

Captain Jag odpověděl: " Jak si přejete, můj pane. " Jag střelil do jediské stíhačky mistra Plo-Koona. Plo-Koon se nejdřív bránil rukama, ale pak jeho stíhačka narazila do domu a vybuchla. Stass Allie letěla na speederu na planetě Saleucami. Klon zabrzdil a nechal Stass Allie letět dál, aby jí zastřelil. Stass Allie byla před dvěmi věžmi. Klon do ní střelil Stass Allie nejdřív naletěla na věž kde zemřela a pak speeder společně s ní spadl do vody.

Luminara Unduli byla na Kashyyku. Komandér Faie jí zastřelil. Zemřelo spousta jediů.

----------------------------------------------------------------

Myslím že na webu neexistovala povídka která by měla 13 dílů.

-----------------------------------------------

Vybral jsem si námezdné lovce protože jsou u mě na 1. místě

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
2 hlasy