Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Cesta začíná

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Milovník Povídek
24-25
19. Květen 2013 - 18:00
nevím jak se to stalo, ale je to dojemný !

Miluji povídky a hodnotím je tak jak mi přijdou (spravedlivě)... Nejsem správce jen mě zaujmuli povídky na bývalém portálu...

+1
0
-1
Obrázek uživatele Wampyrelli
25-26
5. Červenec 2015 - 10:56
Nevim, jestli to má smysl komentovat po takový době... Je tam blbě přechodník (+mi trochu drhlo to množství přechodníků, který se v povídce vyskytovalo). Vítr je mužskýho rodu, takže "šeptaje" ne "šeptajíc". "Dewback" bych psal s malym, to máš jako "havran". Když se bavěj dvě postavy, tak bych každý věnoval novej řádek (+odstavec). Asi jdu ale s křížkem po funuse, co?
Četlo se to ale fajn, pěkný popisy a slovní zásoba.

A cup of tea is prepared faster when you're burning in hell.

+1
0
-1