Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Velká příprava nezahrnuje vždy velké skutky

Reklama
Autor: velitel Cody
Přidáno:8. Listopad 2012 - 18:05
Přihlásit se k odběru

Náš příběh začíná jak už možná někteří tušíte na planetě jménem Kamino,je to velmi nehostinná a pustá planeta pokrytá oceány i přesto však na této planetě je nějaký ten život ve většině případů spíše uměle geneticky vytvořený.Nemylme se však tyto bytosti zvaní kloni mají v sobě víc než si možná myslíme.Ale teď k samotnému příběhu.

v průběhu klonovích válek bylo vytvořeno družstvo gama čtyři, družstvo jako každé jiné žádný ARC oddíl jak by jste možná čekali.

Denně měli různé výcviky a testy,zkrátka to co musí absoloovat každý voják ať už klon nebo ne.

postupem času se ukázalo že jsou zde schopní chlapíci svalouš, drtič, chytrák, ostrostřelec.

Potom tam byl nezmíněný šroťák jehož už zčásti popisuje jeho přezdívka vysloužená jeho podivínstvím a nemotorností.

za podivného byl považován už od doby kdy vyšel z klonovacího zařízení a zeptal se "mohu mít taky takoví světelný meč jako mají jedájové" klonovač se na okamžik zamyslel pote si jen pro sebe odpověděl "drobná vada podobně jako ten klon minulý týden to se občas stává zařaď se do fronty za ostatní".

za nemotorného poté co nechtěně málem zastřelil jednoho z družstva (konkrétně drtiče) k drtičovu štěstí to bylo při,výcviku tudíž v pušce byly pouze slepé patrony.

Šroťák sice nebyl stejný jako všichni kloni což znamenalo jeho neobratné zacházení se zbraněmi avšak některé věci nemají vždy špatnou stránku jak už to ze života víme,dobrou stránkou této nepodoby bylo že šroťák vyděl věci v širším kontextu než ostatní kloni.

O několik let později už bylo celé družstvo gama čtyři bojeschopné úspěšně složilo zkoušky v četně šroťáka i když ten trochu z odřenýma ušima jak je všem jistě jasné.to už ale všichni běží do dělového člunu vysláni do soustavy kashyk.

Sotva transportér vstoupí do atmosféry dělové čluny vyráží v jednom je samozřejmě naše družstvo připravující se na boj.

Šroťákovy jako jedinému hlavou hrozná myšlenka "tohle nemám šanci přežít" to už se ale otevírají dveře děloví člun se připravuje na přistání takže se musí náš hrdina chtě nechtě připravit na boj.

Člun přistává a kloni vybíhají v několika zlomcích vteřin je družstvo téměř celé mrtvé i přesto však náš hrdina (ten všemi tak podceňovaný klon) běží sráží prvního drojda druhého odstřeluje třetího,nakonec přežívá jelikož přece jenom vidí věci v širším kontextu jak jsem již řekl na konci bitvy padá a dělá mrtvého ostatní tomu uvěří a poté co opustí soustavu začne pro něj nový život ve vzdálené soustavě si založí rodinu a žije jako každý jiný člověk.

Tím náš příběh vlastně končí,dal by se jednoduše vystihnout jednou větou.

Štěstí má někdy nad rozumem či schopností převahu.

Což bychom si měli uvědomovat i v životě.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů