Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Proč...

Reklama
Autor: Halt01
Přidáno:9. Listopad 2012 - 19:30
Přihlásit se k odběru

Ahsoka seděla na nízké zídce v úkrytu onderonských povstalců....

Hleděla na noční oblohu. Její myšlenky se ubírali k jediné osobě.

Lux.

Poslední dobou nedokázala myslet na nikoho jiného, bála se. Bála se že porušila Kodex.

A porušila.

,,Láska je zakázaná." Tu větu si opakovala stále dokola, pořád. Chtěla se přinutit na něj zapomenout. Nešlo to. Myslela na něj když vstávala, když trénovala povtalce, když jedla a když usínala.

A Steela... to jí trápilo ze všeho nejvíc. Žárlila na ní a neměla jí ráda aniž by k tomu měla důvod, a jako Jedi by neměla ani kdyby měla třeba tisíc důvodů.

A opět se zalekla. Co když padá k Temné Straně? ,,Ne," šeptem chlácholila sama sebe. ,,To se nestane, jsem Jedi a tak to i zůstane."

Ale Lux... nikdy nepoznala někoho tak kouzelného, chytrého, milého, statečného, no, o jeho kladných schopnostech by dokázala mluvit do nekonečna. Ale jeho špatné vlastnosti; to čeho by se mohla držet a pořád to sama sobě připomínat aby k němu necítila to co teď! Nic takového u něj nedokázala najít. Nic... Když se poznali, měla ho za mírně arogantního a sebestředného, ale teď... věděla že by lhala sama sobě kdyby to o něm řekla.

,,Ahsoko, co tady děláš tak sama?" Otočila se.

Srdce jí poskočilo, hlava se jí zatočila a sevřel se jí žaludek; byl to Lux.

Sedl si vedle ní.

,,A-ahoj Luxi, já..." věděla že víc ze sebe nedostane. Modlila se aby přišla záchrana. Každá vteřina jí připadala jako minuta, když v tom se z dálky ozvalo zavolání. ,,Bonteri!" křičel nějaký muž.

,,Promiň Ahsoko." řekl Lux, zvedl se a odešel.

,,Nic se nestalo Luxi... nic se nestalo." zašeptala sama pro sebe když odklusal pryč. V duchu děkovala tomu kdo Luxe zavolal ať už to byl kdokoli.

Dál tam seděla a přemýšlela. Už kolikrát mu chtěla vyznat co k němu cítí. Ale pokaždé když už to málem řekla, jí něco uvnitř zarazilo a přinutilo jí to zavést řeč jinam.

Ještě dlouhou chvíli hleděla na nebe, do očí se jí hrnuli slzy, v hlavě jí pořád dokola zněla jedna otázka; ,,Proč je všechno tak složité?" zašeptala potichu.

,,Proč?" po tvářích už jí stékali slzy, nestyděla se za ně. Když už měla plakat tak pro někoho blízkého. Něměla by, ale jí to bylo jedno. Zamlženým pohledem koukala na nebe. Šeptem si pro sebe stále opakovala tu otázku;

,,Proč je všechno tak složité? Proč?"

*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*

Jak už bývá zvykem prosím každého o alespoň krátký komentář. Díky.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
6 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
1 hlas