Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Tajný úkol Aurry Sing

Reklama
Autor: Halt01
Přidáno:8. Listopad 2012 - 17:49
Přihlásit se k odběru

Aurra Sing vystřelila ze svého krátkého blasteru a trefila klonového vojáka přímo do srdce...

Plně se soustředila na svou misy. Jelikož Dooku měl všechny své generály v bitvách po celém vnějším okraji, najal si ji-samozřejmě za spoustu kreditů-aby vedla útok na republikouvou základnu na Boz Pity a také jí pověřil tajným úkolem.

Jelikož byla základna na této planetě velmi důležitá jako jedna z bran do vnějšího okraje, nacházelo se zde pět tisíc sto osmnáct vojáků Velké Armády Republiky.

Na zákledě výpovědí svých špehů, kteří nezávisle na sobě potvrdili pět až šest tisícovek klonů, Dooku přidělil Auře sedm tisíc jednotek bitevních droidů a patnáctset jednotek suber-bitevních droidů, plus několik desítek tanků.

Mistr Quinlan Vos, který byl pověřen velením základny, právě hleděl na holoprojektor, kde na něj křičel jeden z nižších velitelů, pověřený vedením části levého křídla: ,,Generále, droidi se probíjejí vpřed, pokud máme udržet pozici, potřebujeme podporu dělostřelectva." ,,Víme kdo vede útok droidů?" zeptal se jediijský mistr. ,,Moje výzvědná jednotka hlásí že útok vede-". Umlčel ho blaster. Aurra Sing sebrala ze země holoprojektor velitele, kterého právě zprovodila ze světa. ,,To já" řekla do holoprojektoru a střelila do něj.

Quinlan Vos pohlédl na velitele zhruba pětiseti vojáků, který byl s ostatními veliteli a s mistrem na můstku věže základny a zcela klidně až to klonového velitele vyvedlo z míry řekl: ,,Veliteli, pošlete na levé křídlo třista svých mužů." ,,A Vy," otočil se k veliteli těžké techniky, ,,Vy jim pomozte padesáti AT-TE, víc si nemůžeme dovolit postrádat pokud máme udržet pozice. Buďte opatrní, pokud útok vede Aurra Sing nemůžeme si dovolit nic ryskovat."

,,Ano, pane." odpověděli oba sborově, odebrali se do rohů místnosti, kde vzali své komlinky a začali tlumočit mistrovy rozkazy svým podřízeným.

Quinlan se zahleděl z neprůstřelného okna na bojiště. Pravé křídlo složené ze starších a zkušených klonů, postupovalo vpřed. Naopak, křídlo levé, které bylo tvořeno nedávno dokončenými klony, před čtrnácti dny poslanými z Kamina, coby posily, jelikož o separatistickém útoku se díky republikovým zvědům vědělo předem, řídlo a stahovalo se čím dál blíž k základně, takže teď už vojáci z onoho levého křídla byli už jen znepokojivých třináctset metrů od základny.

Quinlanův komlink zapípal a mistr ho zvedl. Byl to jeden z velitelů ochranky. ,,Generále, tady CT-2199, Aurra Sing se stovkou droidů pronikla do budovy. Je na čtvrtém podlaží a míří k vám, musíte-" ,,Mečoune, Mečoune, volal ho Quinlan jeho přezdívkou. Nic.

Mistr se otočil na nejvyšího velitele stráží bodovy, který se také nacházel na můstku. ,,Vemte si dvěstě ARC trooperů a zadržte ji." nemusel vysvětlovat koho a kde, jelikož vždycky měl nastavený komlink, tak aby rozhovor slišeli všichni přítomní. ,,Jistě pane".

Najednou zed´ za nimi vybuchla. Uprostřed díry po výbuchu stála Aurra Sing s deseti zbylími super-bitevními droidy. Než velitelé vytáhli blastery z pouzder, droidi spustili palbu a většinu povraždili a zbytek zranili. Mistr jedi vytasil svůj světelný meč a pustil se do rozsekávání droidů.

Udělal však osudovou chybu. Když chtěl zničit posledního droida, který se dostal za něj, otočil se na patě a po dokončení půlotočky rozťal droida ve dví. Aurra, která stále stála v díře po výbuchu, pozvedla blaster a střelila mistra Vose mezi lopatky.

Jedi přidušeně vykřikl, stihl však svým mečem ještě rozseknout centrální počítač a tím znemožnit Auře jakoukoli komunikaci s republikovými vojáky.

Aurra svůj úkol splnila, bitva dokonale zastřela její poslání, zabití Quinlana Vose.

Pohlédla z okna. Levé křídlo se s podporu AT-TE probojávalo vpřed. Pravé už skoro dorazilo k provizorní separatistické základně, zbudované zhruba tři kilometry od pevnosti republiky, mimo dostřel dělostřelectva a těžké techniky.

Bylo jí jedno že klony zničí droidy a vyhladí jejich základnu, úkol byl splněn a čekala jí odměna.

Asi po dvaceti minutách plížení a schovávání se za každým rohem, které zahrnovalo zabití každého klona, který jí náhodou spatřil, zamířila ke své pečlivě zamaskováné lodi, zhruba kilometr od republikové základny.

Radostné jásání vojáků, kteří právě vyhladili poslední zbytky provizorní základny, skončí hned jak se někdo dostane na můstek. Ale to ona bude již dávno v hyperprostoru a mimo jejich dosah.

Vyhlídka na tu spoustu kreditů, které od Dookua dostane, jí naplnila blaženou radostí.


=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*

Prosím o komentáře, ať vím co mám zlepšovat.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
2 hlasy
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů