Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Tajný úkol Aurry Sing

Reklama
Autor: Halt01
Přidáno:8. Listopad 2012 - 17:49
Přihlásit se k odběru

Aurra Sing vystřelila ze svého krátkého blasteru a trefila klonového vojáka přímo do srdce...

Plně se soustředila na svou misy. Jelikož Dooku měl všechny své generály v bitvách po celém vnějším okraji, najal si ji-samozřejmě za spoustu kreditů-aby vedla útok na republikouvou základnu na Boz Pity a také jí pověřil tajným úkolem.

Jelikož byla základna na této planetě velmi důležitá jako jedna z bran do vnějšího okraje, nacházelo se zde pět tisíc sto osmnáct vojáků Velké Armády Republiky.

Na zákledě výpovědí svých špehů, kteří nezávisle na sobě potvrdili pět až šest tisícovek klonů, Dooku přidělil Auře sedm tisíc jednotek bitevních droidů a patnáctset jednotek suber-bitevních droidů, plus několik desítek tanků.

Mistr Quinlan Vos, který byl pověřen velením základny, právě hleděl na holoprojektor, kde na něj křičel jeden z nižších velitelů, pověřený vedením části levého křídla: ,,Generále, droidi se probíjejí vpřed, pokud máme udržet pozici, potřebujeme podporu dělostřelectva." ,,Víme kdo vede útok droidů?" zeptal se jediijský mistr. ,,Moje výzvědná jednotka hlásí že útok vede-". Umlčel ho blaster. Aurra Sing sebrala ze země holoprojektor velitele, kterého právě zprovodila ze světa. ,,To já" řekla do holoprojektoru a střelila do něj.

Quinlan Vos pohlédl na velitele zhruba pětiseti vojáků, který byl s ostatními veliteli a s mistrem na můstku věže základny a zcela klidně až to klonového velitele vyvedlo z míry řekl: ,,Veliteli, pošlete na levé křídlo třista svých mužů." ,,A Vy," otočil se k veliteli těžké techniky, ,,Vy jim pomozte padesáti AT-TE, víc si nemůžeme dovolit postrádat pokud máme udržet pozice. Buďte opatrní, pokud útok vede Aurra Sing nemůžeme si dovolit nic ryskovat."

,,Ano, pane." odpověděli oba sborově, odebrali se do rohů místnosti, kde vzali své komlinky a začali tlumočit mistrovy rozkazy svým podřízeným.

Quinlan se zahleděl z neprůstřelného okna na bojiště. Pravé křídlo složené ze starších a zkušených klonů, postupovalo vpřed. Naopak, křídlo levé, které bylo tvořeno nedávno dokončenými klony, před čtrnácti dny poslanými z Kamina, coby posily, jelikož o separatistickém útoku se díky republikovým zvědům vědělo předem, řídlo a stahovalo se čím dál blíž k základně, takže teď už vojáci z onoho levého křídla byli už jen znepokojivých třináctset metrů od základny.

Quinlanův komlink zapípal a mistr ho zvedl. Byl to jeden z velitelů ochranky. ,,Generále, tady CT-2199, Aurra Sing se stovkou droidů pronikla do budovy. Je na čtvrtém podlaží a míří k vám, musíte-" ,,Mečoune, Mečoune, volal ho Quinlan jeho přezdívkou. Nic.

Mistr se otočil na nejvyšího velitele stráží bodovy, který se také nacházel na můstku. ,,Vemte si dvěstě ARC trooperů a zadržte ji." nemusel vysvětlovat koho a kde, jelikož vždycky měl nastavený komlink, tak aby rozhovor slišeli všichni přítomní. ,,Jistě pane".

Najednou zed´ za nimi vybuchla. Uprostřed díry po výbuchu stála Aurra Sing s deseti zbylími super-bitevními droidy. Než velitelé vytáhli blastery z pouzder, droidi spustili palbu a většinu povraždili a zbytek zranili. Mistr jedi vytasil svůj světelný meč a pustil se do rozsekávání droidů.

Udělal však osudovou chybu. Když chtěl zničit posledního droida, který se dostal za něj, otočil se na patě a po dokončení půlotočky rozťal droida ve dví. Aurra, která stále stála v díře po výbuchu, pozvedla blaster a střelila mistra Vose mezi lopatky.

Jedi přidušeně vykřikl, stihl však svým mečem ještě rozseknout centrální počítač a tím znemožnit Auře jakoukoli komunikaci s republikovými vojáky.

Aurra svůj úkol splnila, bitva dokonale zastřela její poslání, zabití Quinlana Vose.

Pohlédla z okna. Levé křídlo se s podporu AT-TE probojávalo vpřed. Pravé už skoro dorazilo k provizorní separatistické základně, zbudované zhruba tři kilometry od pevnosti republiky, mimo dostřel dělostřelectva a těžké techniky.

Bylo jí jedno že klony zničí droidy a vyhladí jejich základnu, úkol byl splněn a čekala jí odměna.

Asi po dvaceti minutách plížení a schovávání se za každým rohem, které zahrnovalo zabití každého klona, který jí náhodou spatřil, zamířila ke své pečlivě zamaskováné lodi, zhruba kilometr od republikové základny.

Radostné jásání vojáků, kteří právě vyhladili poslední zbytky provizorní základny, skončí hned jak se někdo dostane na můstek. Ale to ona bude již dávno v hyperprostoru a mimo jejich dosah.

Vyhlídka na tu spoustu kreditů, které od Dookua dostane, jí naplnila blaženou radostí.


=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*

Prosím o komentáře, ať vím co mám zlepšovat.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
2 hlasy
9 hvězd
2 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů