Informační zpráva o vývoji webu z 10. 2. 2019 / omluva
Nové informace ohledně dalšího směřování webu. více »
Další zrušená hra?
Máme tu další zprávy, ne však dobré... více »
#1313isback
Hra je ve vývoji, máme nové informace více »
Hra 1313 je (možná) zpět
Na internetu se objevilo video se správou o fanouškovské hře. více »
Nové Informace o hře Fallen Order
Na redditu se objevil nový účet s informacemi o připravované hře Star Wars Jedi: Fallen Order. více »

Cesta Síly - Prolog

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Viq
24-25
Viq [Redaktor]
5. Červenec 2018 - 19:09
Vzhledem k tomu, že toto je nová povídka po velmi dlouhé době, tak jsem si řekl, že neuškodí si jí přečíst a případně přidat menší komentář...

První část mě ale zarazila. Kromě toho, že se tam prostě objeví neznámé postavy někde v labyrintu, bez úvodu, nic, je divné. To, že jsem měl pocit, že jsem to už někde četl, bylo ještě divnější. Ale k mé radosti jsem zjistil, že to až tak divné nebylo a moje paměť ještě není tak špatná. Darth Bane jsem četl už pár let nazpátek, ale tuhle část si ještě pamatuji a ověřil jsem si, že si to prostě opsal z knihy.

Máš pro to nějaké vysvětlení? Tahle sekce není určená pro publikování částí autorsky chráněných knih...

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mareczek
26-27
25. Leden 2019 - 16:43

Jasně že vysvětlení mám - je to uvozující flashback, který je velmi důležitý pro další děj. Vzhledem k tomu, o čem celá Cesta Síly je, počítám se čtenářovou kompletní zalostí Expandovaného Univerza (ostatně kvůli jeho nedokončení jsem to celé začal psát - mrzelo mě, že to Disney prostě jen tak, bez konce, odstřelil a řekl jsem si, že by si to nějaký důstojný konec zasloužilo), protože je to jeden z posledních příběhů, které se v něm stanou, a má zacíl vyplnit dějové díry mezi díly, která nikdy nevyšla (například Imperiální komando 2, apod.). Navíc mě příběhově napadlo, jak to ve stylu "in-universe" zařídit, aby spolu mohly souběžně existovat EU i Diskánon, a právě pro to je tenhle prolog z Banea tak důležitý.Omlouvám se, že jsem se tak rozepsal, ale dá se říct, že Star Wars EU je prakticky můj život a štve mě, jak skončilo.

Mara

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Viq
24-25
Viq [Redaktor]
23. Únor 2019 - 19:01

Já to chápu, ale nevím proč si to aspoň nějak nepřevyprávěl... takhle je to prostě jen ripoff z knížky bez přidané hodnoty :(  No ale teď už je to asi jedno.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1