Hlavní informace o Star Wars Squadrons
Star Wars Squadrons se zjevilo v prakticky celé své kráse. Směrodatným se stal nový gameplay trailer, který si vzal na starost představení celé hry. Dozvěděli jsme se prakticky všechny důležité informace, proč si hru (ne)koupit. Pojďme se na ně mrknout. více »
Project Maverick odhalen!
Vzhledem ke skutečnostem, ke kterým dochází v poslední době na většině území Ameriky, odkládaly se některá oznámení her, filmů, nebo seriálů. Jedním takovým oznámením bylo i odhalení tajemného Projektu Maverick. více »
Dočkáme se dvou nových Star Wars her. Jedna exkluzivně pro VR
Studio ILMxLAB, kteří mají na kontě třídílnou minisérii z prostředí Vaderova hradu, se pochlubilo novým projektem pro virtuální realitu. Jedná se o akční adventuru, která ponese název Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge. více »
Posunutí představení éry "Vysoké Republiky" na rok 2021
Na rozdíl od Mandaloriana, kterému by měla druhá série vyjít už letos na podzim, na jiný projekt Star Wars si budeme muset počkat. Řeč je o The High Republic, neboli Vysoké republice. Tato událost bude vyprávěna skrze různé sdělovací prostředky, jako jsou hry, komiksy, knihy, nebo filmy a seriály. více »
Výročí premiéry Star Wars: Nová Naděje
25. květen je významným a Silou prosáklý den.Je to způsobeno tím, že si ho po světě fanoušci připomínají jako den, kdy měla v kině premiéru vesmírná fantasy, která dala vzniknout jednomu z nejznámějších vesmírných dobrodružství.  více »

Cesta Síly - Prolog

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Viq
25-26
Viq [Redaktor]
5. Červenec 2018 - 19:09
Vzhledem k tomu, že toto je nová povídka po velmi dlouhé době, tak jsem si řekl, že neuškodí si jí přečíst a případně přidat menší komentář...

První část mě ale zarazila. Kromě toho, že se tam prostě objeví neznámé postavy někde v labyrintu, bez úvodu, nic, je divné. To, že jsem měl pocit, že jsem to už někde četl, bylo ještě divnější. Ale k mé radosti jsem zjistil, že to až tak divné nebylo a moje paměť ještě není tak špatná. Darth Bane jsem četl už pár let nazpátek, ale tuhle část si ještě pamatuji a ověřil jsem si, že si to prostě opsal z knihy.

Máš pro to nějaké vysvětlení? Tahle sekce není určená pro publikování částí autorsky chráněných knih...

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mareczek
27-28
25. Leden 2019 - 16:43

Jasně že vysvětlení mám - je to uvozující flashback, který je velmi důležitý pro další děj. Vzhledem k tomu, o čem celá Cesta Síly je, počítám se čtenářovou kompletní zalostí Expandovaného Univerza (ostatně kvůli jeho nedokončení jsem to celé začal psát - mrzelo mě, že to Disney prostě jen tak, bez konce, odstřelil a řekl jsem si, že by si to nějaký důstojný konec zasloužilo), protože je to jeden z posledních příběhů, které se v něm stanou, a má zacíl vyplnit dějové díry mezi díly, která nikdy nevyšla (například Imperiální komando 2, apod.). Navíc mě příběhově napadlo, jak to ve stylu "in-universe" zařídit, aby spolu mohly souběžně existovat EU i Diskánon, a právě pro to je tenhle prolog z Banea tak důležitý.Omlouvám se, že jsem se tak rozepsal, ale dá se říct, že Star Wars EU je prakticky můj život a štve mě, jak skončilo.

Mara

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Viq
25-26
Viq [Redaktor]
23. Únor 2019 - 19:01

Já to chápu, ale nevím proč si to aspoň nějak nepřevyprávěl... takhle je to prostě jen ripoff z knížky bez přidané hodnoty :(  No ale teď už je to asi jedno.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1