Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Cesta Síly - Prolog

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Viq
25-26
Viq [Redaktor]
5. Červenec 2018 - 19:09
Vzhledem k tomu, že toto je nová povídka po velmi dlouhé době, tak jsem si řekl, že neuškodí si jí přečíst a případně přidat menší komentář...

První část mě ale zarazila. Kromě toho, že se tam prostě objeví neznámé postavy někde v labyrintu, bez úvodu, nic, je divné. To, že jsem měl pocit, že jsem to už někde četl, bylo ještě divnější. Ale k mé radosti jsem zjistil, že to až tak divné nebylo a moje paměť ještě není tak špatná. Darth Bane jsem četl už pár let nazpátek, ale tuhle část si ještě pamatuji a ověřil jsem si, že si to prostě opsal z knihy.

Máš pro to nějaké vysvětlení? Tahle sekce není určená pro publikování částí autorsky chráněných knih...

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1
Obrázek uživatele Mareczek
27-28
25. Leden 2019 - 16:43

Jasně že vysvětlení mám - je to uvozující flashback, který je velmi důležitý pro další děj. Vzhledem k tomu, o čem celá Cesta Síly je, počítám se čtenářovou kompletní zalostí Expandovaného Univerza (ostatně kvůli jeho nedokončení jsem to celé začal psát - mrzelo mě, že to Disney prostě jen tak, bez konce, odstřelil a řekl jsem si, že by si to nějaký důstojný konec zasloužilo), protože je to jeden z posledních příběhů, které se v něm stanou, a má zacíl vyplnit dějové díry mezi díly, která nikdy nevyšla (například Imperiální komando 2, apod.). Navíc mě příběhově napadlo, jak to ve stylu "in-universe" zařídit, aby spolu mohly souběžně existovat EU i Diskánon, a právě pro to je tenhle prolog z Banea tak důležitý.Omlouvám se, že jsem se tak rozepsal, ale dá se říct, že Star Wars EU je prakticky můj život a štve mě, jak skončilo.

Mara

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Viq
25-26
Viq [Redaktor]
23. Únor 2019 - 19:01

Já to chápu, ale nevím proč si to aspoň nějak nepřevyprávěl... takhle je to prostě jen ripoff z knížky bez přidané hodnoty :(  No ale teď už je to asi jedno.

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
0
-1