Timothy Olyphant v Boba Fettově zbroji
Na druhou sérii Mandaloriana si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale i přesto se už teď nejde vyhnout spekulacím a informacím o nadcházející sezóně. Kromě známých postav, které byly představeny v první sérii se ale dočkáme i úplně nové tváře. A tím je... více »
Kontroverze Legends/Kánon
Poté, co Disney odkoupil licenci Star Wars, první z kroků pod novým vedením byl zásadní krok, který poskytl řadě kreativních lidí prostor pro vyprávění nového příběhu ze světa Star Wars. Vítaný krok pro tvůrce, velice nepříjemný pro většinu hlasitých fanoušků. více »
Klonové války po letech s českým dabingem
Po téměř dvanácti letech letech se seriál Star Wars: Klonové války konečně dočká kompletního českého dabingu. více »
Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »

StarWars: začátek

Reklama
Autor: Adam Fiala
Přidáno:27. Září 2014 - 21:50
Přihlásit se k odběru

Kdysi dávno mistr Yoda vytvořil řád jedi ale i někteří třeba jako Hrabě Dooku,Melis Piria byly zrádci a oba se naučily schopnostem Sithu a oba byly učedníky temného lorda ale ani jeden to netušil.

Hrabě Dooku vytvořil mocnou armádu separatistů a potom je použil na ničení republiky ale jeho praví záměr bylo vymýcení jediu z galaxie ale počet Dookuových jednotek byl třikrát silnější jak republikové síly proto jednoho dne napadly separatisté Coruscant.
Zabíjely všechny a popravily více jak tři stovky jediu.
Ale Dooku nevěděl že to byla past a ti jediové byly přestrojení kloni.

Na Naboo se mezitím zhromaždilo více jak sto miliónu klonů a republika je všechny najednou vyslala no Coruscant aby jej osvobodily od navlády separatistu ale to nikdo netušil že na Coruscantu byl zvěd a jmenoval se Barriss Offee dodala více jak dvou tisícum vojáku separatistu světelné meče aby Coruscant udržely pod nadvládou zla ...ale Barriss Offee byla tak naivní že si myslela že bude mít výhodu u separatistů ale oni ji popravily jako odstrašující přiklad obyvatelům co by se jim vzpouřily. Generál SkyWalker velil utoku na Coruscant a dobyli jej po více než dvou týdnech obléhání a separatisté jako vždy zbabělé utekly i se svím vůdcem Hrabětem Dookuem.

Jediove dobyly zpátky svou planetu ale zjístily že více jak jedna třetina jediu byly zrádci co byly popraveni za zločiny proti republice.
A také klonové vojská pozatíkaly více jak sto tisíc lidí co byly se separatisty... ale na obranu Coruscantu byly postavení nový troopeři klonu -Kashyyyk troopers- bylo jich posláno přesně pět milionu aby ochránily Coruscant před dalšímy utoky.
Aby své mrtvé pomstily tak zaútočily na jejich centrum a tam zničily hlavní továrny na droidy a další různe objekty co byly přínosné pro separatisty.

Temný lord byl tak rozloben že poslal Melise Piria aby zabil Hrabětě Dookua a zaujal jeho pozici.
Když dorazil na Geonosis tak Hrabě Dooku jej vůbec neznal atak jej chtěl hned zneškodnit ale droidi ho nechtěly poslechnout protože už nebyl jejich vůdce, a poté spolu oba bojavaly a Hrabě Dooku prohrál a byl zabit.
Melis Pirio Zaujal jeho místo a vede nyní armádu separatistů.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
2 hlasy
2 hvězdy
2 hlasy
1 hvězda
2 hlasy