Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

StarWars: začátek

Reklama
Autor: Adam Fiala
Přidáno:27. Září 2014 - 21:50
Přihlásit se k odběru

Kdysi dávno mistr Yoda vytvořil řád jedi ale i někteří třeba jako Hrabě Dooku,Melis Piria byly zrádci a oba se naučily schopnostem Sithu a oba byly učedníky temného lorda ale ani jeden to netušil.

Hrabě Dooku vytvořil mocnou armádu separatistů a potom je použil na ničení republiky ale jeho praví záměr bylo vymýcení jediu z galaxie ale počet Dookuových jednotek byl třikrát silnější jak republikové síly proto jednoho dne napadly separatisté Coruscant.
Zabíjely všechny a popravily více jak tři stovky jediu.
Ale Dooku nevěděl že to byla past a ti jediové byly přestrojení kloni.

Na Naboo se mezitím zhromaždilo více jak sto miliónu klonů a republika je všechny najednou vyslala no Coruscant aby jej osvobodily od navlády separatistu ale to nikdo netušil že na Coruscantu byl zvěd a jmenoval se Barriss Offee dodala více jak dvou tisícum vojáku separatistu světelné meče aby Coruscant udržely pod nadvládou zla ...ale Barriss Offee byla tak naivní že si myslela že bude mít výhodu u separatistů ale oni ji popravily jako odstrašující přiklad obyvatelům co by se jim vzpouřily. Generál SkyWalker velil utoku na Coruscant a dobyli jej po více než dvou týdnech obléhání a separatisté jako vždy zbabělé utekly i se svím vůdcem Hrabětem Dookuem.

Jediove dobyly zpátky svou planetu ale zjístily že více jak jedna třetina jediu byly zrádci co byly popraveni za zločiny proti republice.
A také klonové vojská pozatíkaly více jak sto tisíc lidí co byly se separatisty... ale na obranu Coruscantu byly postavení nový troopeři klonu -Kashyyyk troopers- bylo jich posláno přesně pět milionu aby ochránily Coruscant před dalšímy utoky.
Aby své mrtvé pomstily tak zaútočily na jejich centrum a tam zničily hlavní továrny na droidy a další různe objekty co byly přínosné pro separatisty.

Temný lord byl tak rozloben že poslal Melise Piria aby zabil Hrabětě Dookua a zaujal jeho pozici.
Když dorazil na Geonosis tak Hrabě Dooku jej vůbec neznal atak jej chtěl hned zneškodnit ale droidi ho nechtěly poslechnout protože už nebyl jejich vůdce, a poté spolu oba bojavaly a Hrabě Dooku prohrál a byl zabit.
Melis Pirio Zaujal jeho místo a vede nyní armádu separatistů.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
2 hlasy
2 hvězdy
2 hlasy
1 hvězda
2 hlasy