Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Darth Rivan - Jméno

Reklama
Autor: Clonetrooper Neyo
Přidáno:29. Říjen 2013 - 17:00
Přihlásit se k odběru

"Nahlaste škody!" vykřikl unavený a vyčerpaný Mistr Jedi, opřel se o zeď a mlčky se podíval na mladého vojáka. "Pane, máme problém s levým křídlem, ztrácíme energii a nemám žádný kontakt z jednotkou delta..." tázavě se podíval na Mistra. "Půjdu k generátoru, zatím zkuste sehnat pár vojáku." Vzal si meč a zamířil ke vchodu do chodby, vešel do dveři ihned ucítil narušení síly, ale držel se v klidu. Při vstupu do haly si všiml rozpadajcího se stropu a sutin které leželi uprostřed. V tu chvíly ucítil smrad rozlkadajcího se masa, poté uviděl postavu v plášti a kapucí přes hlavu. Mistr se zamračil a stáhl ruku k pasu kde měl svůj světelný meč, sálem se rozezněl zvuk světelného meče a u postavy, která stojí na sutinách se objevila červená čepel, Mistr se rozběhl a skočil nahoru, postava se rozpřáhla a vypustila velkou kouli nasáklou sílou. Mistra zasáhla za letu a odmrštila do stěny, poté spadl na zem nedokázal ani vstát natož použít sílu "Sith!" zamrmlal a podíval se na postavu, ta seskočila ze sutin vypla meč. Natáhla ruku a pomocí síly si přitáhla hůl, která přilétla
odnikud. Natáhl ruku s holí k Mistrovi, ten vzápětí začal řvát bolestí. Hůl z něho začal vysávat všechnu sílu, a začala ji převádět do postavy, jakmile byla všechna síla vysána, postava zapla meč, protočil si ho mezi rukama a elegantím oboukem propíchla mistra."To bylo snadný" řekla, vyskočila na sutiny a potom na střechu, v dáli šli slyšet boje mezi republikou a sithama.
Před postavou se tyčila menší loď typu kt-400, byla připravena k odletu. Postava vešla do lodi zapla všechny přistroje nutné ke startu lodě. Pomalu se začala odlepovat od země, zamířila na orbitu k Republikové blokádě.


Při letu ke flotile, Republika ani navyslala signál k detekci a začala střílet, loď mezi střelami kličkovala a blížila se k křižníku, mezitím připravovala zbraně k opětování palby. Loď se přiblížila na dostřel a začala střílet, křižník střílel vším co měl naneštěstí loď dostala zásach a začala klesat pod křižník. Palba ustála a loď spomalovala, křižník zapl tažný paprsek, loď mířila rovnou do hangáru kde už čekali ozbrojené stráže. Loď dosedla, rozedněl se poplach a stráže se začli přibližovat dva vojáci otevřeli dveře od loďi a dalších pět vešlo dovnitř.chvilku nešlo nic slyšet krom poplachu, když se najednou ozvala střelba, řev. Z lodi vyskočila postava a sílou začala padat na zem mezi stráže, dopadem udělal tlakovou vlnu všechny vojáky v okolí dvaceti metrů byly mrtví. postava byla přikrčená v kráteru, za zády se objevila červená čepel meče, stráže začali ustupovat a zahajovat palbu. Postava máchala mečem ze strany na stranu a odrážet střeli, které se vraceli k majtelům. Postava vyskočila k vojákovi jedním elegantním švihem přesekla vojáka, ruku s mečem dala za záda rychle se otočila k další skupině, kterou odhodila sílou, vojáci leželi na podlaze ani se nesnažili vstát, jednoho vojáka začala škrtit a zároveň poslal meč pomocí síly do skupiny za ním. Poté se postava rozhlédla krom hromady mrtvol už nikdo nezbyl. Rozběhla se ke dveřim do chodby, alarm hučel po celé lodi, stráže běhali po chodbách a zaujmali pozice k obraně. Postava šla chodbou a chledala hangár kde jsou lodě. Aby toho nebylo málo tak Sithská flotila začala útočit. v dlouhé chodbě před postavou stál jedi "Tady tvé cesty končí" řekl a vytasil světelný meč, rozběhl se švihl mečem postava ukročila a vykrila švih, jedi sebou škubl a ukročil to Sithovi dalo dost času a vypustila blesky, jedi sebou škubal a řval bolesti, dokud ho nespálili. Postava se zasmála a pokračovala dál.
Netrvalo dlouho a našla hangár kde byla loď. Otevřela kabinu nasedla zaply všechno nutné ke startu. vznesla se a odletěla.


Loď vyletěla z křižníku přímo do bitevní vřavy, Sithové měli navrh, ale Republika se velice dobře bránila. Postava nastavila kurz na planetu korriban. Autopilot vypočítal nejkratší cestu a vstoupil do hyperprostoru. Loď se vynořila přímo před Korribanem vletěla do atmosféry a přistála před hrobkou Marka Ragnose. Postava zeskočila z lodi a krokem šla ke vchodu do hrobky vytasila meč aby viděla na cestu, cestou byly na zdi různé grafy oslavujcí Ragnose a jeho vítězství a dominaci. Před postavou se otevřel obrovský sál plný písečných brouků. Postava vyskočila dopadem způsobila tlakovou vlnu, v sále nezbyl nikdo živej. Po hodině hledání tajné komnaty z hologramem, našla velkou sochu připomínajcí Marka. Postava si klekla a začala meditovat nad temnou stranou síly. Chrám doslova obklopovala temná strana síly, při meditování se začala třást celá komnata a u prostřed komnaty se objevil velký písečný červ, na rozdíl od ostatních menších měl tenhle na zranitelných místech brnění a síla z něho tekla. Postava tasila meč a skočila na červovu hlavu meč mu bodnul přímo do mozku, ale červ ze sebe setřepal Sitha, vzal ho do ruky a hodil s ním o zeď komnaty. Postava ležící na zemi, vzala kámen pomocí síly a hodil ho na tvora, ten sebou zaklopítal, to postavě dalo čas, skočila kčervovi usekla mu klepeto, a bleskem se
mu usmažit oči, to červova hodně zabolelo a oslepilo. Postava rychle vyskočila a pustila tlakovou vlnu, to červa poslalo do zadu ke stěně, postava natáhla ruce ke stropu a ztrhla ho na červa. Při sesunu stropu to otevřelo díru do místnosti. Ve které byl papír, který popisoval nejmocnějšího sitha v galaxi. byly tam jména i jiných velice mocných sithů, ovšem postavu zaujalo jméno, které bylo zkomoleno a dalo se přečíst jako Darth Rivan. Toto jméno přijal za své...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
3 hlasy
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů