Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Naboo v ohrožení I.- Invaze

Reklama
Autor: millenium falcon
Přidáno:20. Září 2013 - 18:00
Přihlásit se k odběru

7 let po bitvě o Yavin, když už byl dobyt Coruscant...

"Za jak dlouho vystoupíme z hyperprostoru?" zeptala se Isard. "Za pět minut." odpověděl admirál Hanman. Nejdůležitější na této akci bylo- udržet jí v tajnosti. Pokud by se Aliance dozvěděla, že opustila Thyfferu, byla by celá akce zmařena. Proto si s sebou vzala pouze tři superdestruktory a ne celou Lusankyu. Věděla, že Naboo velkou obranu nemá, tudíž by žádné problémy nastat neměly. Jakmile vystoupí z hyperprostoru, začnou Naboo rušit signál a její křižníky si přímo pohrají se zastaralými Z-95 Headhuntery, či stíhačkami ze Staré republiky. S případnými problémy na planetě si poradí stroje AT-AT nebo AT-ST. Navíc tam má i pár špehů. Hned poté si tam tajně udělá podvodní skrýš, kde vyrobí zbraň mocnější než hvězda smrti- uděla z planety bombu! Superdestruktory vystoupily z hyperprostoru. Vše proběhlo podle plánu. Stíhačky ani nestačily vzlétnout.

V paláci na Naboo bylo dusno. "Za chvíli tu budou, musíme se jim postavit" řekl kapitán Sompka "V žádném případě došlo by ke krveprolití musíme se vzdát" prohlásil kapitán Linn. Královna Marinalia si s nimi nevěděla rady. Když se ale hádali moc dlouho řekla: Kapitáne Linne odveďte civilisty ke Gunganům a kapitáne Sompko připravte vojáky k boji a pak se stáhněte za námi." Linn chtěl něco říci, ale královna ho gestem ruky umlčela. Náhle se palác začal trochu otřásat. Podívala se z okna a spatřila, jak se k paláci blíží AT-ST a AT-AT. "Budeme si muset trochu pospíšit." oznámila.

Za chvíli byli všichni civilisté v podmořském městě spolu s Marinaliou a Linnem. Soko vedl udatně skromnou armádu, která ale proti strojům a stormtrooperům neměla šanci. "Nemůžeme kontaktovat Alianci - ruší nám signál." řekl jeden poručík královně. "Tak ji kontaktujeme osobně. Kapitáne Linne vyšlete několik lidí, ať se tajně dostanou za blokádu a spojí se s Aliancí." řekla královna. "Má paní, zbytečně promrháme životy našich lidí, protože přes blokádu se nikdo nedostane." přesvědčoval Linn. Marinalia uvažovala a nakonec uznala, že má kapitán pravdu. Tento rozhovor ale slyšel voják Peku a rozhodl se, že prorazí blokádu, spojí se s Aliancí a zachrání svojí planetu.

Pokračování příště...

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
0 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
3 hlasy
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
1 hlas
1 hvězda
0 hlasů