Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Život Lovce Část II

Reklama
Autor: Clonetrooper Neyo
Přidáno:26. Srpen 2013 - 12:00
Přihlásit se k odběru

Doskenoval, ukázal rukou, hlídka se otočila a odešla.-To bylo o chlup, deme- řekl Vosko. Po chvíly cesty jsem měl divný pocit že ti vojáci se vrátí, ovšem nikomu jsem to neřek, nechtěl jsem budit zbytečné obavy.-Ty Vosko a kde ten chlápek, má jako být ?-.Vosko nic neříkaje pokračoval dál, jakoby nic. Po několika minutách, Vosko řekl-jsme zde... Nábíte zbraně ale nestřílejte dokud neřeknu.!-.Zastavili jsme u baru jménem modrá hvězda, před budovou leželi rozbití droidi a opilci. Z baru se táhnul smrad zhnilého masa a zkaženého jídla, když jsme vešli dovnitř smrad byl ještě horší než venku.-Počkejte tady-.Odešel dozadu do skladu, asi po pěti minutách přišel zpět a řekl hotovo..."Co to už ho máme ?" Zeptal jsem se docela naštvaně.-Jo je vzadu, Semi půjde zpátky k lodi já si musím něco zařídit.-."Dobrá tedy" Bylo mi to divné ale co, nevím jak to chodí. Prošel jsem skrz menší uličku a vešel do velkého skladu, nikdo tam nebyl ale šel jsem dál dozadu. :Největší chyba: Šel jsem až dozadu nic, otočil jsem se, mířil na mě Imperiální voják. Hned na to vešli další dva a za nim Dustojník a sním, Vosko. Odhodil jsem zbraň a dal ruce nad hlavu, Důstojník dal Voskovi Kredity, zamával rukou a stormtrooper za mnou přiběhl a praštil mě pažbou, upad jsem do bezvědomí. Probral jsem se v cele, bohužel nevím kde, ani za co. :Asi o dva dny později:
Celou tu věčnost jsem plánoval jak utéct a pomstít se, ovšem musím počkat až sem příjde strážnej. Začal jsem kopat do dveří, to vyrušilo strážného, který ke mě běžel aby mě spravil. Otevřely se dveře, strážnej na mě zamířil a začal řvát. Naštěstí se někdo ozval z jeho Comlinku, to byla chvíle pro mě jakmile sklonil zbraň skočil jsem na něj serval mu přilbu a začal ho pěstí mlátit, hned na to mě kopl do břicha já se svalil, on se postavil a pokusil se vzít zbraň, rychle jsem se pokusil stanout a servat ho na zem, stačil vystřelit ale minul, tím ale zalarmoval ostatní. Rychle jsem vyškubl zbraň z jeho rukou a praštil jsem ho přes obličej, podařilo se mi ho omráčit. Stanul jsem a běžel ven z cely, zbraň jsem nastavil na omráčení a začal střílet na nepřítele. No moc velký úspěch to nemělo takže jsem zase rychle přepnul na střely, podařilo se mi prostřílet skrz, bohužel teď následovala část najít mapu tohoto opevnění. To se zdálo jednoduché ale prolomit hesla v počítači dá zabrat, ale povedlo se."Ale ne" podlomili se mi kolena když jsem zjistil že jsem naImperiální flotile. Chvíly jsem jen tak seděl dokud po mě zase nezačali střílet, napadlo mě že se musím dostat do skladu kde jsou zbraně a zbroj. Po malé přestřelce jsem zase hledal v databázi kde tu je, našel jsem to ale bylo to daleko takže jsem roztřílel ventilaci a skočil do tunelů. Zatím co
na Lodi zněl poplach a já uprostřed pozornosti, se plížil šachtou, zastavil jsem se když jsem byl u hangáru, nebyl moc hlídanej a tak zhruba 12 vojáků. Namířil jsem zbraň a vystřelil na vojáka ten ihned padl k zemi, další se hned k němu zběhly a začali střílet do šachty rychle jsem se plížil dál aby mě nezasáhli střely, uslišel jsem ránu a propadl se dolů. Přímo do odpadků, tím moje naděje skončili, moc jsem se přecenil a takhle jsem dopad. otevřeli se těžké dveře a v nich voják,-Pojď ven, s rukama nad hlavou!-. Poslechl, dal jsem ruce nad hlavu a vyšel ven, odvedl mě zpátky do cely. Nečekalo mě nic dobrého, hned na druhý den mě spoutali ruce a vivedli z cely "Kam jdem?"-Zmlkni!!- řekl a praštil mě dozad. Dovedli mě do hangáru a dali mě lodě která mě převezla na neznámou planetu, jelikož mi nikdo nic neřekl. Vyšel jsem z lodi přišli vojáci -Běž, teď jsi na Nal Hutta v centrální věznici.- To mi přihrálo do karet, nyní se moje šance na útěk zvýšila. Prošel jsem bránou do budovy, ze vnitř se táhl hrozný smrad, to mi připomělo ten Bar kde mě zatkli. Zase jsem dostal strašnej vztek. Vnitřek budovy nebyl moc velký ani čistý na chodbách se váleli odpadky a velké skvrny od vody nebo čeho. Dovedli mě ke mřížím, sundaly pouta a kopli mě do zad, takže jsem spadl do cely. Chvíli jsem tam ležel a přemýšlel jak zdrhnout, rozhodl jsem se to udělat jako na flotile, tady to bude snasší takže zbývá vymyslet jak se dostat z planety. Vojáci budou nejspíš prohledávat celou oblast včetně lodí takže, budu muset pár dní počkat někde ve městě. :o 3 dny později: Začal jsem dělat rámus bouchal jsem o zem s železnýma talířema, dokud nepřišel strážnej, otevřel celu, skočil jsem po něm, serval mu přilbu praštil pěstí, vzal jsem ze země talíř a hranou ho třískl po hlavě, omráčil jsem ho, vzal mu zbraň a utíkal pryč. Cesta byla bez problému ovšem u brány byla hlídka 4 mužů, zamířil jsem na hlavu jednoho z nich a vystřelil. Rychle jsem přemístil mušku a vystřeli dávkou 3 z 5 ti nábojů minuly, zbylé dva zasáhly břicho a hlavu. Zamířil na dalšího a vystřelil dávkou, naneštěstí jsem si nevšiml 4 vojáka, který po mě začal střílet plnou salvou, zasáhl mě do nohy a ramene. Musel jsem se okamžitě stáhnou zpátky do budovy. Dokulhával jsem se zpátky do cely a prohledal tělo vojáka, našel jsem granát, vykulhal jsem ven z cely a došel do zadu. Odjistil jsem granát a postavil jej ke stěně, šel jsem trochu dopředu. Granát vybouchl a zeď se rozpadla, proskočil jsem a co nejrychleji kulhal pryč co nejdál.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů