Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Aurra Sing: Znovu ve hře

Reklama
Autor: Aayla Secura
Přidáno:18. Červenec 2013 - 13:30
Přihlásit se k odběru

Tento příběh se odehrává v krizi kdy hodně lidí hledalo všechny šance jak dostat kredity. Čím víc bylo smrtí, tím míň kreditů a víc námezdných lovců. Z cely zrovna propustili Aurru Sing a Emba. Už přemýšleli o tom kam poletí, že prý už klan Huttů má pro Aurru nějakou misi. Embo souhlasil že tam poletí, ale potřebovali stíhačku. Hned zamířili k půjčovně stíhaček, stál tam pult, dva sloupy na kterých byl zavěšený koberec jako střecha a za pultem Nautolan v kabátě. Aurra žádné peníze neměla a proto Nautolana začala škrtit. Embo vzal z pokladny kredity a vybral si tmavě zelenou stíhačku. Aurra uškrtila prodavače a do kapsy u kabátu mu strčila detonátor. Rychle odešla do stíhačky. Embo se ujal řízení, vznesl se co nejrychleji aby exploze půjčovny nezasáhla stíhačku a pak odletěli na Nal Hutta. Jeden hlídací klon si všiml půjčovny která 2 vteřiny potom exlodovala. Šel k půjčovně a viděl mrtvého nautolana. Pak zahlédl prázdný hangár a pak se kouknul na nbe. Viděl stíhačku která hned zmizela v mracích a odletěla. Klon hned vytáhl hologram a volal nějakého jedie. "Volám jedie, je tu nějaký jedi ?" ptal se nervně klon a znovu se podíval na nebe. "Co stalo se ?" řekl Jedi který byl hned poznat. "Díky bohu, mistře Yodo, hoří tu půjčovna v které leží mrtvý Nautolan, kredity na zemi, prázdné místo pro stíhačku a zrovna jsem zahlédl stíhačku jak někam letí. Odpovídá to s propuštěním Aurry Sing a Emba." vyhrkl pohotově klon a Yoda se na něj pousmál. "Námezdní lovci, říkáš ? Dobře, já a Secura poletíme tam kam oni. Víte o čem lovkyně v cele mluvila ?" zeptal se Yoda. "Jistě pane, teď budu citovat: Až nás propustí z téhle díry tak podniknem misi u Huttů." docitoval klon. "Takže poletí na Nal Hutta." řekl Yoda a hovor ukončil. Yoda se zvedl z křesla a šel za Aaylou Securou. Oznámil jí že poletí na Nal Hutta.

Mezitím už Aurra s Embem přistáli na planetě. Přistáli před domem Gardully. Vešli dovnitř a Gardulla je hned zahlédla. "Bo shuda !" řekla Gardulla. Aurra Sing se tázavým obličejem obrátila na Emba který se tvářil taktéž. Aurra Sing pohlédla na zem pak na Gardullu a aniž by věděla co říká odsekla: "Jo, bo-šuda!". "Coona tee-tocky malia? Ting cooing koo soo ah." řekla Gardulla a Aurra se naštvala. "Tak a dost ! Nerozumim ani slovo, to tu nemáte droida ?" zeptala se naštvaně Aurra. Přišla k ní jedna tanečnice a řekla: "Droida nemáme, ale Gardulla říkala že má pro tebe kredity, asi ti chce taky dát misi." Aurra už pochopila že být naštvaná je nanic a dál vyslýchala Huttštinu. "Mi bosco de jeedai rulya." řekla Gardulla a Aurra pochopila že mluví o jediovi. "Chce světelný meč." přeložila tanečnice. "Tagwa, tagwa, moocha blastoh !" řekl huttsky Embo. Aurra zvedla oči v sloup a odešla. Zrovna, ale přilétla stíhačka jediů. "Tak oni chodí za námi !" řekla Aurra. Vzala si speeder který byl u domu, nasedla a rychle odjela. Embo také odjel. Yoda zahlédl speedery jak jedou. Stíhačka je předletěla a z ní vyskočila Aayla a Yoda. "Neviděli jsme se už ?" zeptala se Aayla. "Ano, ty jsi ta modrá, slizká a špinavá?" zeptala se Aurra. "Ne, já jsem jednoduše ta- lepší." řekla Aayla. "Lepší a hůř oblečená." řekla Aurra. "Já nenosím oranžový overal." řekla Aayla. Přerušil je ale Yoda: "Pokud spravedlivý já mám být, tak byste si mohli obě něco obléct na sebe, je tu zima!" řekl Yoda a Aayla s Aurrou nyní byly v trapné situaci. Přiletěli armády klonů a Aurra využila zmatku a sebrala Aayle světelný meč. Embo zatím střílel na klony. Z stíhačky kterou přiletěl Yoda vystoupil Generál Purple. "Bojuji jen kvůli Aayle." řekl Purple, ale Aayla se na něj ale neusmála. Embo Generála střelil do ruky. "Jee-jee naga killoo." řekl Embo a Generála dorazil střelou blasteru. Aayla zahlédla mrtvého Generála a mocnou sílou Emba odhodila. Embo na ní začal střílet a trefil jí do lekku. Yoda to taky pozřel a k Embovi pomalu přišel a usekl mu ruku z blasterem pak ho mocnou sílou hodil do jámy kde Embo zemřel. Aurra nasedla na speeder a se světelným mečem dojela k Gardulle. "Panwa moulee-rah!" řekla Gardulla a weequay jí podal kredity. Aurra byla zas ráda že je ve hře... ne jako vězeň či pouhý anzati, jako NÁMEZDNÁ LOVKYNĚ !
(prosím o komentáře a hodnocení)

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
3 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů