Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Aurra Sing: Znovu ve hře

Reklama
Autor: Aayla Secura
Přidáno:18. Červenec 2013 - 13:30
Přihlásit se k odběru

Tento příběh se odehrává v krizi kdy hodně lidí hledalo všechny šance jak dostat kredity. Čím víc bylo smrtí, tím míň kreditů a víc námezdných lovců. Z cely zrovna propustili Aurru Sing a Emba. Už přemýšleli o tom kam poletí, že prý už klan Huttů má pro Aurru nějakou misi. Embo souhlasil že tam poletí, ale potřebovali stíhačku. Hned zamířili k půjčovně stíhaček, stál tam pult, dva sloupy na kterých byl zavěšený koberec jako střecha a za pultem Nautolan v kabátě. Aurra žádné peníze neměla a proto Nautolana začala škrtit. Embo vzal z pokladny kredity a vybral si tmavě zelenou stíhačku. Aurra uškrtila prodavače a do kapsy u kabátu mu strčila detonátor. Rychle odešla do stíhačky. Embo se ujal řízení, vznesl se co nejrychleji aby exploze půjčovny nezasáhla stíhačku a pak odletěli na Nal Hutta. Jeden hlídací klon si všiml půjčovny která 2 vteřiny potom exlodovala. Šel k půjčovně a viděl mrtvého nautolana. Pak zahlédl prázdný hangár a pak se kouknul na nbe. Viděl stíhačku která hned zmizela v mracích a odletěla. Klon hned vytáhl hologram a volal nějakého jedie. "Volám jedie, je tu nějaký jedi ?" ptal se nervně klon a znovu se podíval na nebe. "Co stalo se ?" řekl Jedi který byl hned poznat. "Díky bohu, mistře Yodo, hoří tu půjčovna v které leží mrtvý Nautolan, kredity na zemi, prázdné místo pro stíhačku a zrovna jsem zahlédl stíhačku jak někam letí. Odpovídá to s propuštěním Aurry Sing a Emba." vyhrkl pohotově klon a Yoda se na něj pousmál. "Námezdní lovci, říkáš ? Dobře, já a Secura poletíme tam kam oni. Víte o čem lovkyně v cele mluvila ?" zeptal se Yoda. "Jistě pane, teď budu citovat: Až nás propustí z téhle díry tak podniknem misi u Huttů." docitoval klon. "Takže poletí na Nal Hutta." řekl Yoda a hovor ukončil. Yoda se zvedl z křesla a šel za Aaylou Securou. Oznámil jí že poletí na Nal Hutta.

Mezitím už Aurra s Embem přistáli na planetě. Přistáli před domem Gardully. Vešli dovnitř a Gardulla je hned zahlédla. "Bo shuda !" řekla Gardulla. Aurra Sing se tázavým obličejem obrátila na Emba který se tvářil taktéž. Aurra Sing pohlédla na zem pak na Gardullu a aniž by věděla co říká odsekla: "Jo, bo-šuda!". "Coona tee-tocky malia? Ting cooing koo soo ah." řekla Gardulla a Aurra se naštvala. "Tak a dost ! Nerozumim ani slovo, to tu nemáte droida ?" zeptala se naštvaně Aurra. Přišla k ní jedna tanečnice a řekla: "Droida nemáme, ale Gardulla říkala že má pro tebe kredity, asi ti chce taky dát misi." Aurra už pochopila že být naštvaná je nanic a dál vyslýchala Huttštinu. "Mi bosco de jeedai rulya." řekla Gardulla a Aurra pochopila že mluví o jediovi. "Chce světelný meč." přeložila tanečnice. "Tagwa, tagwa, moocha blastoh !" řekl huttsky Embo. Aurra zvedla oči v sloup a odešla. Zrovna, ale přilétla stíhačka jediů. "Tak oni chodí za námi !" řekla Aurra. Vzala si speeder který byl u domu, nasedla a rychle odjela. Embo také odjel. Yoda zahlédl speedery jak jedou. Stíhačka je předletěla a z ní vyskočila Aayla a Yoda. "Neviděli jsme se už ?" zeptala se Aayla. "Ano, ty jsi ta modrá, slizká a špinavá?" zeptala se Aurra. "Ne, já jsem jednoduše ta- lepší." řekla Aayla. "Lepší a hůř oblečená." řekla Aurra. "Já nenosím oranžový overal." řekla Aayla. Přerušil je ale Yoda: "Pokud spravedlivý já mám být, tak byste si mohli obě něco obléct na sebe, je tu zima!" řekl Yoda a Aayla s Aurrou nyní byly v trapné situaci. Přiletěli armády klonů a Aurra využila zmatku a sebrala Aayle světelný meč. Embo zatím střílel na klony. Z stíhačky kterou přiletěl Yoda vystoupil Generál Purple. "Bojuji jen kvůli Aayle." řekl Purple, ale Aayla se na něj ale neusmála. Embo Generála střelil do ruky. "Jee-jee naga killoo." řekl Embo a Generála dorazil střelou blasteru. Aayla zahlédla mrtvého Generála a mocnou sílou Emba odhodila. Embo na ní začal střílet a trefil jí do lekku. Yoda to taky pozřel a k Embovi pomalu přišel a usekl mu ruku z blasterem pak ho mocnou sílou hodil do jámy kde Embo zemřel. Aurra nasedla na speeder a se světelným mečem dojela k Gardulle. "Panwa moulee-rah!" řekla Gardulla a weequay jí podal kredity. Aurra byla zas ráda že je ve hře... ne jako vězeň či pouhý anzati, jako NÁMEZDNÁ LOVKYNĚ !
(prosím o komentáře a hodnocení)

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
1 hlas
9 hvězd
3 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů