Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Život Lovce - Prolog

Reklama
Autor: Clonetrooper Neyo
Přidáno:7. Červenec 2013 - 13:20
Přihlásit se k odběru

"Tatooine, malá zapadlá planeta, domov několika lovců odměn a můj nový začátek.." Říkal jsem si když jsem vystupoval z lodě.

Po několika minutách bloumání po Mos Eisly jsem konečně našel, nějakou hospodu.

Vedle vstupu byla cedule s nápisem : Zákaz vstupu pro droidy :, přistoupil jsem blíž, dveře se otevřeli a z nich višel jawa, který nebyl moc nadšenej. Při vstupu dovnitř se rozléhala hudba, po levé straně byly salónky a pódium.

Po pravé straně byly stoly u kterých byly všelijací pobudové, piloti a lovci. Přišel jsem blíž k baru a opřel se...

Po chvíly prohlížení jsem se zeptal barmana "Nevíte kde bych tady našel něco kde bych mohl přespat?".

-Jestli chceš mám tu jeden volný pokoj, na týden 100 kreditů-. Odvětil barman a podal mi sklenku "Já si nic neobjednal " Řekl jsem, barman se zamračil a řekl že to posílá chlápek co je vzadu.. Šoupl jsem do sebe nápoj, "fuj!" zašklebil jsem se, chutnalo to jako sliz.. Vzadu stál chlápek se zbraní v ruce, přišel jsem až k němu než jsem stačil něco říct, vyhrkl na mě -Potřebuju posilu do týmu, nechceš se ke mě přidat ?-. "A proč já?" -Protože jsem ti koupil pití...- Začal se smát. -Pokud se ke mě přidáš dám ti 1000 kreditů jako vstupné.. Co ty nato?- Chvilku jsem se rozmýšlel ale nakonec jsem kív, dostal jsem prachy a zbraň.

-Za ty peníze si kup zbroj, budeš jí potřebovat...- začal se zase smát.-Zítra jsem přijď ve stejnou dobu jako dneska-.

Asi po hodině jsem odešel pryč z kantíny a šel se podívat po něakém mistě na přespání, sice jsem si měl koupit zbroj, ale z cesty jsem byl docela unaven. Po chvíly hledání jsem usoudil že bude lepší vrátit se a vzít pokoj od Barmana. Přišel jsem zpět barman se neptal jenom řekl -100 kreditů- dal jsem mu peníze -Jdi nahoru jsou to první dveře vlevo, tu máš kartu..-

Nahoru jsem nešel, koupil jsem si flašku a šel schánět zbroj. "Počkej jestli scháníš zbroj tak jdi do uličky za barem, je tam obchodník možná ti něco prodá.- Otočil jsem se a vyšel ven začalo se stmívat, ale to mě bylo jedno šel jsem do uličky za kantínou , ulička byla prázdná "To jsem mohl tušit!" když jsem se otočil stál přede mnou ňáký Twi´lek -Co scháníš cizinče- zeptal se mě klidně.

"Zbroj, barman mě sem poslal!" -hmmm barman říkáš.?!.. Pojď zamnou.- Vešli jsme do budovy nebyly tam žádné okna jenom světlo které místnost moc dobře neosvětlovalo. -Můžu ti prodat zbroj Klonového vojáka která je trochu pozměněna, přilba je celá červená.. za 900
kreditů je tvoje.- "Tolik nemám, něco levnějšího nemáš ?" -No mám tu trochu poškozenou zbroj mandalorianského válečníka, bez jetpacku.. za 750 kreditů tak co bereš?.- "Dobrá tady máš" -Jo a měl bys vědět že lidi co ji měli na sobě, říkaj že je prokletá..- začal se smát, já vyšel ven směr kantína do mého pokoje.. Vyšel jsem po schodech první dveře vlevo, otevřel jsem pokoj, smrdělo to jako by tu někdo zdechl.. Pokoj byl malý né moc osvětlený, byla zde malá postel v rohu byl velký stůl který byl od písku. Zbroj jsem položil na stůl, zamkl pokoj a lehl do postele.

Ráno jsem stanul z postele zetřepal jsem ze sebe vrstvu písku, který na mě večer padal... Otřepal jsem zbroj a navlékl jsi ji, vypadal jsem jak stormtrooper akorá jsem nabyl bílej ale oškrábanej červenej. Na rameni jsem měl napsáno PreVi.... zbytek byl zeškrában, vzal jsemzbraň a šel dolů chlápek tam čekal i ze zkupinou.-aaaa tak tady jsi, máme úkol najít jednoho chlápka odměna je 5000 kreditů, až ho najdem a dovedem ho do Imperiální věznice.., dostanem zaplaceno je nás pět takže každý 1000 kreditů... Pojďme !!!.-

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
0 hlasů
5 hvězd
1 hlas
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů