Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Oběť

Reklama
Autor: Ahsoka TANO...
Přidáno:11. Únor 2013 - 19:30
Přihlásit se k odběru

Skywalker jeho padawanka Ahsoka a další čtyři klonový vojáci letí na Mandalore za účelem infiltrace. Netuší, že jejich plán ale vůbec nevyjde.

,,Mistře, přilétáme k Mandalore." řekla Ahsoka
,,Měli bychom se pokusit nějak nepozorovaně přistát. Ale jak?" zeptal se Kix
,,To nechte na mě." řekl Anakin
,,Neměj strach Kixi generál má vždy skvělé plány!" řekl Rex a všichni se začali smát.
Na lodi panovala dobrá atmosféra. Dokud R2 nezachytil přicházející kontakt z Mandalore.
,,Pane, váš droid zachytil přicházející signál." řekl Hardcase
,,Proč chcete přistát?!" ozval se chraptící hlas s komunikátoru
,,Mistře!" šeptla Ahsoka
,,Za účelem obchodu." řekl rychle Anakin
,,Počkejte....... Dobře máte povolení přistát." ozval se znovu chraptící hlas
,,Děkujeme. Věřím, že nebudete litovat."
komunikátor znovu utichl už neprobíhal přenos Ahsoka se rozčíleně otočila na svého mistra.
,,Mistře! Můžete mi říct, s čím chcete obchodovat. Vždyť nic nemáme, tak nás leda na místě postřílejí!"
,,Klid Štěkno. Vzadu máme nějaké zbraně a koření, to bude stačit na odlákání pozornosti." řekl Anakin a usmál se
,,Jak vidím, generál má vždy záložní plán." prohodil Jesse. Ahsoka se usmála a Anakin se na něj ohradil, jak nejvíc uměl. Ale věděl, že se na něj nemůže zlobit, protože má pravdu.

Čím blíž se blížili k přistávací plošině, tím víc se Anakinovi zdálo, že cítí až příliš velké narušení síly. ...Doufám, že to není to co si myslím..... pomyslel si Anakin, ale nic neřekl nahlas. Když přistáli Anakinovy obavy se vyplnily. Na přistávací plošině stál Darth Maul a pár dalších členů umrlčí hlídky. ,,Zajímalo by mě kde je Pre Vizsla." prohodil. ,,Já nevím nevidím ho." řekla Ahsoka ,,Štěkno, je tam Maul drž se plánu a rozkazů!" Ahsoka raději nic neříkala a myslela si dál svoje, jen přikývla. Ale věděla, že pokud půjde jejímu mistru o život, že kašle na rozkazy a půjde mu pomoct.

,,Tak, co máte?" zeptal se nějaký člen Umrlčí hlídky a Maul jen podezíravě sledoval Anakina a jeho padawanku
,,Máme nějaké zbraně, blastery a koření." řekl Anakin
V tom se Darth Maul zamračil a zavelel: ,,Seberte všechno z lodi a je vhoďte do vězení, budou se ještě hodit, jako výkupné... za Kenobiho."
,,My jsme přišli v míru, za účelem obchodu!" vykřikl na protest Anakin
,,Hmmmm.... zajímavé! A odkdy má někdo, kdo přišel v míru tohle??!!" vykřikl Darth Maul a vytrhl Anakinovi jeho světelný meč a zvedl ho vzhůru.
Členové stráže hned poslechli zajali je a vlekli do vězení. Cestou tam se Ahsoka ohradila na Anakina.
,,Toto je ten váš skvělý plán?!" křikla na něj
,,Ne teprve tohle." řekl zasmál se a vymrštil se stráži. ,,Chtělas bojovat? Tak se předveď" zavolal na Ahsoku, která se jen divila co to dělá. ,,A vy ostatní taky!" zavolal i na ostatní vojáky včetně Rexe. Přitáhl si pomocí síly svůj světelný meč. Ahsoka se vysmekla stráži a vzala si svůj světelný meč. Ostatní udělali to samé.
,,Dělej Štěkno! Si pozadu, mám jich šestnáct!“ zavolal Anakin na Ahsoku.
,,Já jich mám sedmnáct!“ odpověděla Ahsoka a zasmála se.
,,Za tebou!“ zakřičel Anakin na Ahsoku. Sotva se stačila sehnout, když se nad její hlavou mihl světelný meč.
,,Takže Jedi s Tatooine a jeho padawanka.“ Prohlásil Maul a zasmál se. Zaútočil na Ahsoku.
,, Ahsoko!“ zařval Anakin a utíkal jí na pomoc. Do cesty se mu ale postaví Savage zaútočí na něj, Anakin tak nemá možnost pomoct Ahsoce. Ahsoce se Maula dařilo odrážet, ale Maul byl silnější.
,,Štěkno! Náš plán!“ zavolal Anakin.
,,Nenechám vás v tom samotného!“ odpověděla mu Ahsoka.
,,Ahsoko! Musíš jít, já je zvládnu! To je rozkaz!“ řekl Anakin Ahsoce. Ahsoka neochotně kývla. Podařilo se jí pomocí síly odstranit Maula, ale jen na chvíli. Taková chvíle, však stačila na to, aby zmizela. Rozběhla se k hlavnímu reaktoru.
,,Rexi , běž za ní a dávej na ni pozor!“ dal Anakin rozkaz.
,,Ale pane, co vy?“
,,Já je zdržím! A teď běž!“ vyhrkl Anakin
,,Rozkaz pane!“ řekl Rex a vydal se za Ahsokou.
,,Tohle je ta hlavní slabina Jediů! Slabost! Je to od tebe ale hrdinské, že necháš svou padawanku utéct, aby si zachránila život. Stejně dříve nebo později už ji nebudeš moct chránit!“ řekl Maul ,,Tak se předveď uvidíme, jestli tě Kenobi vycvičil dobře.“ rozčílil se Maul a zaútočil na Anakina.

Ahsoka zatím přiběhla k reaktoru a začala rozmisťovat bomby. Měla však špatný pocit s toho, že v tom mistra nechala samotného.
,,Sakra! Pitomé bomby ještě pár!“ zaklela Ahsoka.
Když se objevil Rex.
,,Rexi! Co tu děláš??“ zeptala se udiveně Ahsoka.
,,Generál mě poslal. Mám na vás dávat pozor.“ Řekl Rex Ahsoce
,,Dobře. Pomoz mi rozmístit ty pitomé bomby!“ řekla Ahsoka zlobila se, ale v hlavě jí mihl plán, jak pomoct mistrovi a zároveň kontaktovat mistra Kenobiho. A na to potřebuje Rexovu pomoc…. Za chvíli byli bomby rozmístěné a Ahsoka rozhodnutá udělat to co chce.
,,Rexi. Musíš kontaktovat generála Kenobiho, aby přiletěl je čas.“ Řekla Ahsoka
,,A co vy?! Generál mi dal jasný příkaz! Nespouštět vás z očí!“ řekl Rex
,,Ale teď velím já! A já ti rozkazuju, že dáš vědět mistru Kenobimu, že má přistát!“ rozhodla Ahsoka
,,Rozkaz!“ vyhrkl Rex. Ahsoka se vydala najít svého mistra. Rex se řídil rozkazem.
,,Jestli se jí něco stane…. Skywalker mě zabije!“ přemýšlel nahlas Rex. Doběhl k lodi ke komunikátoru. ,,Generále Kenobi, generále Kenobi! Slyšíte mě? Tady kapitán Rex.“ řekl Rex.
,,Ano slyším vás, jde všechno podle plánu, protože se divím, že neslyším Anakinovu padawanku, ale tebe..“ ozval se s komunikátoru Obi-Wanův hlas.
,,Generále, musíte ihned přiletět! Jsou tady ti dva, Maul a ten druhý.“
,,To snad není možné….“ vydechl Obi-Wan
,,Generál Skywalker se s nimi utkal i velitelka Tano, ale on ji pak poslal pryč a sám s nimi bojuje. Ahsoka zničila reaktor a šla mu na pomoc. Mě poslala vás kontaktovat.“ dokončil Rex.
,,Když je někde Anakin a jeho padawanka, tak jsou samé potíže… Hned vyrážíme s mistrem Yodou, očekávejte posily. Do té doby, doufám, že se nikomu nic nestane.“ Řekl Obi-Wan.
,,Rozkaz! řekl Rex. Hlas v komunikátoru utichl, Rex se vydal pomoct ostatním

Mezitím Anakin statečně bojoval, ale teď klečí před Darth Maulem. Nechce si připustit, že to poslední, co uvidí, je Maulův obličej…
,,Tak ty sis opravdu myslel, že se pro tebe tvá padawanka vrátí? Jak pošetilé!“ řekl Maul a zasmál se.
,,Ve skutečnosti, doufám v úplný opak. Ale nechci ti kazit iluze!“ odsekl mu Anakin
,,Tak tedy zemři! Jako jednou všichni Jediové!“ vykřikl a máchl světelným mečem, ale u Anakinovi hlavy narazil na jiný světelný meč… ,,Grrr… kdo se to opovažuje..“ zavrčel Maul Anakin se udivil, proč ještě není bez hlavy. A pak uviděl ten důvod…
,,Jasně jsem ti řekl, že máš zmizet!“ křikl na Ahsoku, která právě zabránila tomu, aby se z něj stal bezhlavý rytíř Jedi.
,,Mistře, pokud jsem se opravdu od vás něco naučila, tak to, že nikdy nemám odcházet uprostřed boje. Nikdy nenechám přátele ve štychu. A hlavně to, že splnit rozkaz je jedna věc, ale jak ho splnit je věc druhá…“ řekla Ahsoka trochu uražená jeho reakcí.
,,To zní opravdu jako Anakinova slova…“ řekl Obi-Wan, který se tam právě objevil
,,Kenobi….!“ Zavrčel Maul a zaútočil na něj. Bojovali. Ahsoka zatím pomohla svému mistrovi.
,,Štěkno! Pozor!“ křikl Anakin na Ahsoku. Ahsoka se sehnula, ale ne dostatečně rychle, byla zraněná.
,,ŠTĚKNO!“ vykřikl Anakin, který si všiml Ahsočina zranění. A mrštil meč na Savage, který měl na starost Ahsočino zranění. Zasáhl ho do hrudi.
,,Bratře!“ vykřikl Maul Savageova smrt ho rozhodila na takovou chvilku, že Obi-Wan ho odmrštil pomocí síly a Maul upadl do bezvědomí..
,,Si v pořádku?“ vyhrkl Anakin na Ahsoku.
,,Jo já sem v pohodě.“ řekla Ahsoka a pokusila se o úsměv. Najednou se objevil Rex. ,,Rexi! Zvládl si to!“ vykřikla Ahsoka a usmála se na něj. ,,Tak vidíte mistře a vy jste se bál, že zemřu…“ řekla Ahsoka.
,,Tak jsem se spletl, byla to jen vize..“ řekl Anakin. Maul se mezitím probudila všiml si, že kousek od něho je blaster. Přitáhl si ho k sobě ,,Teď teprve ucítíš mou bolest Skywalkere!“ řekl Maul a vystřelil na Ahsoku……

PS: pište své názory do komentů. Děkuju a doufám, že jsem se alespoň trochu zlepšila… nezapadá to do děje, jen sem chtěla zkusit napsat jak by to mohlo dopadnout

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
3 hlasy
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
2 hlasy
6 hvězd
2 hlasy
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
1 hlas
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
2 hlasy