Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Republikové Kommando Geonossis

Reklama
Autor: Darth Mirek
Přidáno:14. Prosinec 2012 - 21:39
Přihlásit se k odběru

Hodina Nula, bitva o Geonossis.

RC-1138 nazývaný Boss, člen týmu Delta letěl ve výsadkové lodi spolu s jedním jeho bratrem v atmosféře Geonossisu. Mezi škvírami v prostoru kde byl mohl zcela zřetelně vidět co se děje venku. Jedna z výsadkových lodí která jim dělala doprovod vybouchla zevnitř a zmizela v plamenech. Bylo mu líto jeho bratrům, ale jak ho učil jeho seržant na Kaminu: ,,Když jsi v bitvě, na lítost není čas." z jeho vzpomínání ho vytrhl hlas z vysílačky, kterou měl zabudovanou v helmě: ,,Hej, jsi v pořádku? Chvíli jses díval pořád na to samé místo." zeptal se CT-2589 přezdívaný Ved. ,,Jojo, jsem v pohodě jenom jsem se zavzpomínal na Kamino." odvětil Boss.
,,Aha, Kamino." řekl Ved s jistým opovržením v hlase. ,,Pověz mi jak se jmenoval tvůj seržant? Slyšel jsem že RC jako ty mají na výcvik pravé Mandaloriany." optal se ho klonovaný voják, nehledě na to že těsně vedle nich vybuchla střela a zacloumala celou lodí.
,,Walon Vau," řekl mu Boss ,,proč se ptáš?"

,,Já nevím jen tak ze zvěda-" jeho větu uťal hlas v Bossově vysílačce, Ved ho neslyšel a tak ho Boss umlčel zdvižením ruky a zaposlouchal se: ,,Dobře Delto posluchejte, za chvíli přistaneme. Budete vysazeni na čtyř různých pozicích, co je ale hlavní že pro každého z vás bude na severo-západ Geonossiásné vojenské centrum, odkud sepíci a Geonossiánci řídí průběh bitvy v tomhle sektoru, váš úkol je: vtrhnout do budovy, všechny pozabíjet a sejít se. Rozuměno Delto?" Boss uslyšel potvrzení od všech členů týmu. ,,Dobře, tak jdeme na to.,,Boss ucítil že člun zastavil a dveře se otvřely.... a naskytl se mu pohled na zuřivou bitvu. Na dívání se ale neměl čas. A než si stačil cokoli uvědomit, odněkud přilétl Geonossiánec, drapl Veda a někam s ním odletěl. ,,Takhle bych umřít nechtěl." pomyslel si. ,,Dobré tak jdeme na to." řekl nahlas a začal se slaňovat z lodě na zem.

Ohodnoťte povídku:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
0 hlasů
9 hvězd
1 hlas
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
0 hlasů
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
2 hlasy
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
1 hlas
2 hvězdy
3 hlasy
1 hvězda
1 hlas